Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów podstawowych, brak uprawnień.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałów podstawowych, brak uprawnień.

Witam,
    jestem posiadaczem dekodera HDTV 2850ST. W lutym skończyła się ważność doładowania, po 2 tygodniach chyba brak jakichkolwiek kanałów z pakietu podstawowego. Są tylko FTA. Cały czas pojawia się komunikat, że nie mam uprawnień do oglądania tego kanału i podane sa nr do obsługi klienta.

Kiedyś też miałem taką sytuację ale nie było doładowywane przez rok. Dlatego nie było pakietu podstawowego. Teraz czas od doładowania to niecały miesiąc. Co jest powodem tego stanu rzeczy? Jakieś zmiany w regulaminie czy coś innego?

Dekoder wyłączałem, przywracałem ustawienia fabryczne. Nic to nie daje.

Jeśli ktoś wie w czym tkwi problem to proszę o pomoc.

@ WaWho,

napisz do nas, zgodnie z moją sygnaturą.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Miałem ten sam problem i Pani Monika (nie pierwszy raz) pomogła błyskawicznie.Bardzo dziękuję za pomoc,polecam i pozdrawiam.

Komentarz

wita​m, przywróciłem dekoder do ustawień fabrycznych i teraz cały czas wyœwietla mi się ekran aktywacyjny i nie znika ... bardzo proszę o pomoc

Komentarz

@ bober331 napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam Odkupiłem od znajomego zestaw TNK i nie mogę złapać uprawnień Tuner czarny z dyskiem twardym a nr Czy może mi Pani pomóc Pozdrawiam emos .E-mail wysłany z nr.karty Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+