Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z discovery

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z discovery

Witam!Mam problem z discovery.Kupilismy dekoder w punkcie nc + razem z karta i doladowaniem na rok.Odbieram wszystkie programy oprocz discovery channel.Bede wdzieczna za pomoc!

Może byś napisała, co kupiliście? Bo tak, to trudno zgadywać o co chodzi.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Tak,rzeczywiscie,zapomnialam napisac.Dziekuje panu za przypomnienie.
      Dekoder to Golden Interstar HD CA Premium

Komentarz

A jaka oferta?

Komentarz

Programy podstawowe, doladowanie miesiac 19,99 chyba(nie pamietam ile dokladnie bo ladowalismy na rok)

Komentarz

Jak ty nie wiesz, jaką masz ofertę, to sorry, ale ja nie jestem Ci w stanie pomóc. Możesz napisać maila do moderatorów forum z numerem karty, to Ci sprawdzą co masz i czy Discovery być powinien.

Komentarz

Napisalam ze mam nc+ na karte,podstawowy pakiet na rok oplacony.Rozumiem ze setny post o tym samym moze irytowac,ale prosilabym o odrobine wyrozumialosci .Sek w tym ze nie znalazlam moderatora z pomocy technicznej,ktory ostatnio pomogl mi bez zadnego problemu,dlatego napisalam tutaj.Powinnam miec,bo na drugim dekoderze z tym samym pakietem podstawowym(na karte)mam Discovery hd.
              Pozdrawiam.

Komentarz

Prosze o usuniecie lub zamkniecie watku.Pomoc otrzymalam.Dziekuje

Komentarz

Wątek zamykam.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+