Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z zalożeniem konta Ica

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z zalożeniem konta Ica

Witam od dłuższego czasu próbuje założyc konto na waszej stronie wpisuje wszystko klikam załóż konto i wyskakuje mi komunikat Operacja zakończona niepowodzeniem... próbowalem już na różnych przegladarkach jak i na smartfonie,laptopie i dalej to samo

@ Kamillo37,

napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas postaramy się zweryfikować sytuację.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

I dalej nic... doradca niby coś tam zrobił i miało być ok a tu dalej jest jak było bez zmian...

Komentarz

Pomoże ktoś?bo ci doradcy mają takie rady na poziomie dziecka z przedszkola... a tu jest problem jak byk ze strony nc+

Komentarz

Nikt dalej nie kiwnął palcem dalej nic jestem traktowany jak powietrze... norma

Komentarz

@ Kamillo37,

aktualnie nie ma problemów z logowaniem do moje nc+. Jeżeli zastosowałeś się do naszych wskazówek i dalej jest problem, napisz ponownie do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą, ale tym razem dodaj screeny z widocznym błędem.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+