Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kanały

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• kanały

czemu w telewizji na kartę nc+ niema minimini+HD i nsport+ a w TNK HD nie nc+ jest ale smart HD+ też jest czyli starsze jest tańsze i lepsze ale w nowym wynalazku nie ma i proszę mi nie mówić że to nadawca mówi czy chcę dodać kanał bo wy sami się chwalicie że to autorskie kanały i paczkę canal+ też dodajcie
    Odchodzę przez dizmar

napisał(a) i love nc+ Zobacz post
    czemu w telewizji na kartę nc+ niema minimini+HD i nsport+ a w TNK HD nie nc+ jest ale smart HD+ też jest czyli starsze jest tańsze i lepsze ale w nowym wynalazku nie ma i proszę mi nie mówić że to nadawca mówi czy chcę dodać kanał bo wy sami się chwalicie że to autorskie kanały i paczkę canal+ też dodajcie
    Też czekam na odpowiedź jako jedyna oferta na kartę nie ma dostępu do Mini mini HD i nsport HD . Minął już ponad rok najnowszej oferty na kartę a nic się nie zmieniło ,brak wyżej wymienionych kanałów, brak dodatkowych pakietów , brak Atm rozrywka , brak Water Planete HD ,czas to zmienić

Komentarz

to prawda że niema tych kanałów ale patrzę na ofertę na kartę nie nc+ jest nsport w pakiecie premium HD a minimini + chyba w domowym może można doładować TNK nc+ ? jeśli tak można to super ale nie stety www.telewizjanakarte.pl jest tylko dla TNK SD
      Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Witajcie,

jeśli jesteście zainteresowani dostępem do kanałów Minimini+ HD czy nSport+ HD zachęcam do uruchomienia oferty abonamentowej. Jednocześnie dziękuję Wam za przesłane uwagi. Przekazałam je do właściwego działu.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Monika.W_nc+ Zobacz post
          Witajcie,

jeśli jesteście zainteresowani dostępem do kanałów Minimini+ HD czy nSport+ HD zachęcam do uruchomienia oferty abonamentowej. Jednocześnie dziękuję Wam za przesłane uwagi. Przekazałam je do właściwego działu.
          Witam.
          Pani Moniko
          gdzie pani to przekazała?
          Od Maja 2015 roku z nimi walczę o ujednolicenie oferty: nc+na kartę z ofertami NNK HD,TNK HD i nic.
          (5 dekoderów mi leży w szafie i nie mają z nich ani złotówki,nie ma w czym wybierać w porównaniu z ofertą w NNK HD)
          Nic nie robią bo przejście na umowę jest ważniejsze jak dodanie pakietów i kanałów na doładowanie.Ta oferta powstała aby pozbyć się starych dekoderów,a nie uszczęśliwić kogoś kto nie chce umowy tylko prepaid w nc+.Nie mogą jakoś zrozumieć,że prepaid jest ważniejszym i lepszym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jak umowa.
          Nawet nie mają chęci na nową odrębną stronę internetową dla NNK HD,TNK HD i NC+na KARTĘ razem wziętych.O ofercie SMART HD+ nie wspominam,bo to już nic nie jest warte.Powinno się przenieść wszystkich chętnych z tej oferty do NNK HD,wymienić karty dorzucając dekoder lub n CAM HD,a resztę z tej oferty kart wygasić.Nowa lista kanałów(bez dubli)dla oferty itd.
          Ciężko im pomyśleć że można np.ogłosić konkurs dla młodych kumatych którzy na tym się znają i stworzą lepszą stronę internetową tych ofert od obecnej.

Można coś wprowadzić (system)w stylu ICA dla danego numeru karty gdzie po zalogowaniu można wybrać pakiet,wykupić dostęp do kanałów np.H.HD,H2 HD,pakiet HBO itd.Sprawdzić ważność pakietu(w nc+na kartę ważność doładowań na dekoder nie wysyłają),Lista dokonanych wpłat w ciągu 12mies,adres czy numer konta sprawdzić,wpisać swoje dane(kto chce),wznowić uprawnienia dla karty czy szybkiej opłaty wybranych pakietów przez Pay Pal,PayU .
          Mogli by mieć skuteczny podgląd ile jest aktywnych kart w ofercie prepaid.
          Organizować promocje dla aktywnych abonentów np.przez 3mies.opłacasz i masz ciągłość,to masz na zachętę do wyboru pakiet History1i2 na miesiąc gratis,pakiet C+ na mies za 30zł.albo dostęp do HBO za 20 na mies.
          Tak kombinować żeby ciągle w ofercie coś się pozytywnego działo i ludzie z chęcią ładowali by w to co miesiąc kasę.
          Tyle że do tego trzeba mieć zgraną ekipę ludzi,którzy chcą pracować dla spółki,a nie jak teraz chowają się po kontach aby przebimbać kolejny dzień w pracy.
          Rozpisałem się,ale to jest żałosne że Cyfrowy tylko sobie szkodzi,nic nie robi i ma ludzi gdzieś.
          Pozdrawiam.
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

I żeby nie było, że się nie da, to większość z tego, co napisał @Kris1975 jest od wielu lat u konkurencji. I o ile dobrze pamiętam, to chyba nawet dłużej niż wszystkie oferty na kartę Cyfrowego Domu!
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

z tą częścią postu się zgadzam
              Można coś wprowadzić (system)w stylu ICA dla danego numeru karty gdzie po zalogowaniu można wybrać pakiet,wykupić dostęp do kanałów np.H.HD,H2 HD,pakiet HBO itd.Sprawdzić ważność pakietu(w nc+na kartę ważność doładowań na dekoder nie wysyłają),Lista dokonanych wpłat w ciągu 12mies,adres czy numer konta sprawdzić,wpisać swoje dane(kto chce),wznowić uprawnienia dla karty czy szybkiej opłaty wybranych pakietów przez Pay Pal,PayU .
              Mogli by mieć skuteczny podgląd ile jest aktywnych kart w ofercie prepaid.
              Organizować promocje dla aktywnych abonentów np.przez 3mies.opłacasz i masz ciągłość,to masz na zachętę do wyboru pakiet History1i2 na miesiąc gratis,pakiet C+ na mies za 30zł.albo dostęp do HBO za 20 na mies.
              Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+