Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów dodatkowych po opłaceniu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałów dodatkowych po opłaceniu

Witam

14.01 (czwartek) wykonałem przelew za jeden miesiąc (20zł) na nr konta zgodny z kartą TNK, do dziś tj 18.01 nie mam aktywnych kanałów dodatkowych. Proszę o pomoc

Może jeszcze nie zaksięgowano wpłaty, w sumie to tylko 2 dni robocze, a wiem po sobie że trwa to zazwyczaj dłużej.

Możesz skontaktować się z doradcą, poprzez e mail.

Komentarz

ok dzięki za odp.
      W moim banku po dokonaniu przelewu było info, że zaksięgowano.

Komentarz

Sprawdź na stronie telewizji na karte ważność doładowania. Jak tam będzie nowa data to wtedy możesz łapać uprawnienia.

Komentarz

brak kanałów dodatkowych

Witam , jest niemożliwy kontakt telefoniczny ani nie działa strona aby sprawdzić ważność karty ,zwracam się o pomoc ponieważ od wczoraj znikneły mi wszystkie dodatkowe kanały Style, Turbo,24, Seriale itp. karta opłacona na cztery miesiące z góry powinna działać co najmniej do luty marzec.
          Ostatni raz edytowany przez androlek; 2016-01-18, 22:49.

Komentarz

@ androlek,

napisz do nas zgodnie z moją sygnaturą.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Od wczoraj (16.02) zablokowane mam kanaly z pakietu smart hd+ pomimo, ze oplacony jest do grudnia 2016. Do ogladania mam tylko kanaly z pakietu darmowego. Prosze o wskazowki, rade (tylko nie telefoniczny kontakt z BOK), pomoc.

Komentarz

@ Aga1234 ,

napisz do nas, zgodnie z moją sygnatura.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+