Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z pobraniem nowej listy kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z pobraniem nowej listy kanałów

witam posiadam n-boxHDTV recorder i telewizje n na kartę od kilku dnie nie posiadam kanałów płatnych oraz mimo licznych prób pobrania nowej listy kanałów(taką informacje uzyskałem z infolini z automatu) nie pobiera się ona. Po licznych próbach kontaktu z konsultantem( 20 min oczekiwania na połączenie brak odezwu) dalej nie posiadam wykupionych kanałów.

Mam podobnie, wyczyściłem starą listę pobrałem nową jest inna niż ta w pdf-ie na stronie tnk nc+ Brak wielu kanałów, kontakt z infolinią to bezskuteczne czekanie. Tuner Ferguson Ariva combo 150 ...

Komentarz

napisał(a) PiotrG1988 Zobacz post
      witam posiadam n-boxHDTV recorder i telewizje n na kartę od kilku dnie nie posiadam kanałów płatnych oraz mimo licznych prób pobrania nowej listy kanałów(taką informacje uzyskałem z infolini z automatu) nie pobiera się ona. Po licznych próbach kontaktu z konsultantem( 20 min oczekiwania na połączenie brak odezwu) dalej nie posiadam wykupionych kanałów.
      witam3 miesiące temu zakupiłam dekoder razem z karta startową teraz zdecydowalam sie ją doladowac na 3 miesiace i mam problem na tv mam tylko ekran aktywacyjny i niemoge wlaczyc diagnostyki

Komentarz

@janusz8012,

skontaktuj się z Doradcą, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas zweryfikujemy sprawę.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Również skontaktowałem się z Doradcą zgodnie z Pani sugestią (stopka) niestety, cisza ...

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+