Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekran aktywacyjny

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ekran aktywacyjny

O godzinie 19 minely 24 godziny a ekran aktywacyjny nadal widnieje. Klikając po menu słychać dźwięk kanalu nr 11 lecz wychodząc z menu wyskakuje nadal ekran aktywacyjny. Powoli zaczyna denerwować taka sytuacja. Kiedy można sie spodziewać włączenia telewizji ?

Napisz do przedstawciela zgodnie z tym :

Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

napisał(a) pawel 48 Zobacz post
      Napisz do przedstawciela zgodnie z tym :

Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
      Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
      Potwierdzam i zapraszam Cię @marianv20 do kontaktu.

Komentarz

Witam, ja mam ten sam problem co kolega powyżej. Już piszę maila wg wskazówek.

Komentarz

Mam również problem po opłacie dalej ekran aktywacyjny pieniądze już na pewno doszły.
          Pozdrawiam

Komentarz

@ Aldr1c ,

dostałeś odpowiedź na e-mail.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+