Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

5800S z drugiej ręki czy będzie działać na kartę ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 5800S z drugiej ręki czy będzie działać na kartę ?

Chciałbym odsprzedać znajomemu mój dekoder 5800S który używałem w ramach abonamentu jeszcze z NC w promocji dekoder na własność i umowa na czas nie określony z możliwym wypowiedzeniem miesięcznym.
    Czy ten dekoder będzie działać z jego kartą ? on miał zestaw na kartę ale mu się zepsuł dekoder czy z tym moim będzie działać ? dekoder miał ten tzw " mydelniczka ".

Nie, do Twojego dekodera na stałe przypisana jest karta z którą został zakupiony. Po włożeniu innej nie przejdzie przez ekran aktywacyjny.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Czyli po zakończeniu umowy mój dekoder jest bezużyteczny ? to jak telefon z simlockiem ?? co ma powiedzieć kolega któremu padł dekoder, czy też nie ma możliwości dokupienia innego ? da się coś zrobić z tym moim dekoderem ?
      nawet nie ma jak sprawdzić.
      ps. mój dekoder miał być na własność a podobno karty które dają w przypadku zestawów na kartę nie są parowane i powinny działać z dowolnym dekoderem więc może i z moim ??
      Ostatni raz edytowany przez Rafael; 2015-12-03, 20:43.

Komentarz

Jak padł dekoder to do serwisu. Jeżeli to ADB naprawią odpłatnie jeżeli jest już po gwarancji.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Rafael Zobacz post
          Czyli po zakończeniu umowy mój dekoder jest bezużyteczny ?
          Było kiedyś na forum poruszane.

Może być użyteczny jako podstawka pod kwiatek
          COMFORT+
          Multi+
          EXTRA+
          HBO
          Premium Sport &Film
          CANAL+ VOD
          netVOD+ konto podstawowe
          NC+ GO internet
          Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90