Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z aktywacja.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z aktywacja.

Witam. W tamtym tygodniu nabylem telewiz*je na karte nc+. Oplacilem pakiet smart* hd+ oraz multi na 3 miesiace. Aktywacje* karty przeprowadzilem przez strone inte*rnetowa bez powodzenia. Na infolinie nie* jestem w stanie sie dodzwonic od tamteg*o tygodnia. Aktywacja sms nie powiodla s*ie rowniez. Prosze o pomoc w tej sprawie*.*

Sila sygnalu jest 90%, jakosc 84%.*
    Dane dekodera: *
    Globo XS2-01*

Dekoder zglasza, ze niezainstalowano zadnego programu z pakietu smart hd, ale po* wlaczeniu instalacji nie znajduje ich.
    Prosze o pomoc, z gory dziekuje.*
    Pozdrawiam*

Witaj,

napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. W wiadomości podaj numer karty. Wówczas zweryfikuję, czy karta jest aktywna i postaram się pomóc.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

No to czekam.
      Ostatni raz edytowany przez pablo01gt@gmail.com; 2015-11-26, 19:39.

Komentarz

Witaj,
        uprawnienia zostały nadane.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

problem z aktywacją

Witam, mam podobny problem , nie mogę aktywować karty ani przez sms ani Internet, infolinia nie odpowiada...

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+