Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak uprawnieni do odbioru kanału

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak uprawnieni do odbioru kanału

Witam we wtorek tzn 17.11.2015 zakupiłem usługę nc+ pakiet exstra z canal+ i przeprowadziłem podłączyłem pod tv instalacja karty przebiegła pomyślnie siła sygnału też jest dobra65-80% siły sygnału potem zrobiłem z poziomu logowania reaktywacje karty i liczyłem że wszystko poszło dobrze lecz 90% kanałów do których powinienem mieć dostęp widnieje napis brak uprawnień do kanału gdzie na karcie drugiej chodzi wszystko prawidło(ojca karta abonamenta pakiet za 10zł wszystko chodzi ) a na moim nic nie dział opłacona aktywacja jest również żadnych zaległości też nie posiadam proszę o pomoc.

@ 87030115634,
    napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas zgłoszenie zostanie zweryfikowane.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

wysłałem wiadomości

witam wysłałem wiadomości na poczte ale otrzymałem odpowiedzi że nie podałem w temacie mmoj nick na forum choc podałem?

Komentarz

czy można smsem to też rozwiązać?

słyszłem że smsm można to rozwiązać?

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+