Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z aktywacją karty "NC+ na kartę"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z aktywacją karty "NC+ na kartę"

Witam,
    otóż dzisiejszego dnia zamówiłem dekoder wraz z kartą, zamontowałem antenę podłączyłem, ustawiłem prawidłowo - wszystko ok ale w momencie kiedy wysyłam sms z numerem by aktywować kartę dostaje sms'a zwrotnego "Dane nieprawidłowe. Spróbuj ponownie". Próbowałem też dzwonić do biura obsługi klienta, no ale dodzwonienie się do konsultanta jest bardzo ciężko sprawą...

Napisz meila do przedstawiciela i sprawdzą w systemie co jest nie tak z tą kartą czego taki sms ci przyszedł
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

Obsługa NC+ to jakaś kpina

Od jakiegoś tygodnia próbuje aktywować kartę, jednak przez sms jest to niemożliwe po czym kontaktuje się mailowo z doradcą, po czym ten człowiek twierdzi, że nie jest w stanie mi pomóc!
      No to ..... kto może? Płacę za produkt od NC+ po czym on nie działa, a NC+ twierdzi, że nie jest mi w stanie pomóc!!!
      To co mam zrobić z tym dekoderem? Wyrzucić?! ok, ale kto odda mi pieniądze za ten nieużyteczny produkt?!

Komentarz

a może czas odwiedzić APS pewnie szybciej i taniej niż przez telefon
        Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-10-20, 22:19.

Komentarz

Witaj @ KokoNC+ otrzymałam informację, że zgłoszony przez Ciebie problem został rozwiązany. Możesz dokonać aktywacji karty.
          Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2015-10-26, 13:52.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+