Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Multiroom pytanie.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Multiroom pytanie.

Witam. Od razu piszę, że mam ofertę chyba na kartę ( są dwie karty bo dwa dekodery, usługa multiroom).

Mam 2 dekodery, jeden podpięty mam u piętrze domu ( tam obok, na balkonie jest satelita z jednym kablem). Ok, podłączyłem to wszystko do dekodera, u góry wszystko działa. I mam tutaj parę pytań. Pierwsze: nie mam wszystkich kanałów. Tzn. odbiera mi tylko kanały z HOT BIRD a z ASTRY już nie. Czy muszę mieć tu konwerter TWIN by mieć 2 kable i jeden tak jakby odbierałby sygnały z ASTRY? Drugie pytanie. Jak podłączyć drugi dekoder który mam na dole? Po prostu nie ma żadnego sygnału na dole, jest pierwsza instalacja, ale nic się nie da zrobić bo nie ma sygnału żadnego (siła z jakością).

Mam jedną satelite jbc, ale dekoder u góry tak skonfigurowany by działało na jednej, chociaż wiem, że zalecane są dwie...
    Czy potrzebny jest konwerter TWIN?

Nie ma mr na kartę póki co. Dalej to najstarsi górale nie wiedzą o co chodzi.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Bo nie rozumiem o co chodzi z tą satelitą ASTRA i HOT BIRD. Czy mogę odbierać wszystkie kanały mając jedną satelitę i odbiera sygnał HOT BIRD? I czy żeby mieć dwa dekodery podpięte do satelity musi być ten konwerter TWIN?

Komentarz

Najprościej byłoby użyć konwertera typu Monoblock (pojedynczego lub podwójnego).
        Doprecyzuj jeszcze z jakiego typu dekoderów korzystasz.

Możesz też napisać maila zgodnie z moją sygnaturą, postaram się pomóc.

Komentarz

WiFi Premiumbox+ i Sagemcom DSIW74

Komentarz

To nie jest oferta na kartę tylko abonament. Dużo rzeczy nie rozumiesz stąd dziwne pytania. Te dekodery mają możliwość dodania kanałów z 19E (jak większość nc+), z tym że musisz mieć to w instalacji. Raczej takich pytań gdybyś miał 2 quady spięte do 3 przełączników (albo monoblok quad - odradzam) 2 przewody do tego pierwszego dekodera i 1 do dodatkowego i odpowiednio skonfigurowane dekodery.
            wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

To co w końcu kupić?

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+