Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migracja z TNK SD do Smart HD+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Migracja z TNK SD do Smart HD+

Witam,
    Posiadam nieaktywną kartę TNK SD ,czy na dzień dzisiejszy jest możliwość migracji z TNK SD do Smart HD+,wypełniając formularz zgłoszeniowy,czy tylko telefon do BOK na numer tel.224307777
    Jeszcze jedno pytanie ,czy po przejściu mam dostęp do kanałów:
    Eurosport HD
    Eurosport HD 2
    nSport HD
    Jak wiadomo do karty przydzielony jest numer konta bankowego .Jaką kwotę należy przelać za 1miesiąc usługi.
    Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez teson; 2015-07-22, 22:10.

Oczywiście jest możliwość migracji do Smart HD+. Możesz tego dokonać dokładnie poprzez infolinię lub stronę internetową. Tu masz link do migracji.

Podsyłam także linki do Cennika i Listy Kanałów

Komentarz

Najpierw muszę dokonać płatności ,czy przenieść kartę do smart hd?
      Co do aktywacji to rozumię ,że pozostawiam dekoder na kanale TVP1 HD?
      Ostatni raz edytowany przez teson; 2015-07-27, 21:00.

Komentarz

@teson, napisz maila zgodnie z moją sygnaturą. Sprawdzimy jak sytuacja wygląda w Twoim przypadku.

Komentarz

Wypełniłem formularz ,ale po próbie wyślij nic się nie dzieje więcej.

Komentarz

Karta musi być doładowana minimalną kwotą miesięcznego pakietu do którego migrujesz kartę. Pamiętaj tylko że z powrotem już się nie da.
            wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Coś to strasznie długo trwa.
              Wczoraj przed godz.9.00 zrobiłem przelew na kwotę 35zł i nic się nie zmienia w ważności doładowania karty jak i migracji do smart hd.

Komentarz

Zwykły czas oczekiwania z banku to 3 dni (robocze). Choć może być dłużej. Jeżeli się wpłaca w punkcie to pieniądze faktycznie mogą być od razu na koncie. Przy migracji do smart mogą być też inne problemy. Na tą chwilę na stronie tnk sd pilnuj Swojej karty czy faktycznie pieniądze są na koncie, co oznacza że wysyłane są uprawnienia. Jeden dzień to i tak za mało jeżeli to przelew z banku, najwcześniej poniedziałek, może wtorek na dziś bym nie liczył tak samo sobota/niedziela.

Komentarz

Bardzo dziękuję kolego za odpowiedź,ponieważ od pewnego czasu dziś co chwilę wchodzę na stronę tnk sd i sprawdzam ważność doładowania.

Komentarz

W takiej sytuacji jeżeli dopiero wczoraj poszły pieniądze z banku nie licz że to będzie dziś, ja przynajmniej na cuda bym nie liczył. Możesz dostać ze Swojego banku potwierdzenie o zrealizowaniu przelewu co nie oznacza że nc+ zaksięgowała go. Nie ma sensu często sprawdzać czy przelew jest zaksięgowany. Kiedyś (już nie pamiętam gdzie) przeczytałem że uprawnienia dodają tylko co jakiś czas ale też już nie pamiętam co i jak tam było, coś jak banki wysyłają i księgują przelewy o określonych godzinach.

Komentarz

Po co migrować jak pani w BOK powiedziała że w przyszłym roku koniec oferty smart hd+

Komentarz

Czy jesteś pewny? Czy nie przypadkiem chodziło o tnk sd gdzie każdy konsultant to powie oraz żeby nie wpłacać pieniędzy na dłuższy okres niż w ofercie bo pieniądze przepadają.

Komentarz

Powiedziała że likwidują TNK SD i SMART HD , napisałem zapytanie do forum ale nie dostałem odpowiedzi

Komentarz

@telzes, jeśli swój powyższy post uważasz za pytanie, to sorry, ale ja go nie rozumiem. W sumie to pytasz, po co migrować, czy będzie koniec SmartHD+?
                            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Przelew już jest zaksięgowany i data na karcie się już zmieniła(termin ważności doładowania 2015.09.20).
                              Włączyłem na TVP1 HD aby karta złapała uprawnienia.
                              Z czym się jeszcze wiąże migracja na Smart Hd+?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+