Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kartą TNK

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z kartą TNK

Witam, posiadam kartę TNK SD praktycznie od początku istnienia tej platformy,ze względu na wiek tej karty jest ona już trochę zniszczona - popękały łączenia małej karty "czipa" z dużą, próbowałem to podklejać, naprawiać ale nie daje to długotrwałych efektów.
    Ostatnio przeszedłem na Smart HD+, karta opłacona do czerwca 2016 rok, czy jest możliwość wymiany tej starej karty na nową - nieuszkodzoną, jakie należy poczynić starania o wymianę tej zniszczonej przez wiek karty ?
    Pozdrawiam.

Witam ponownie, problem istnieje nadal, do tej pory jest 350 wyświetleń tego tematu i ani jednej odpowiedzi co robić ?, czy jest szansa na wymianę tej karty?, muszę bardzo często przy załączaniu tunera na krótko wyjmować kartę bo jest napis "brak sygnału", po włożeniu karty wszystko OK, aż do następnego wyłączenia i załączenia tunera, pozdrawiam.

Komentarz

@ sstefan napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+