Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BRAK KANALOW!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• FEP345
    założył(a) wątek BRAK KANALOW!

BRAK KANALOW!

Witam. Pisze na forum z pewnym problemem. Nowy dekoder oraz nowa karte posiadam od miesiaca. Od razu po aktywowaniu karty doladowalismy z gory na miesiac. Pierwszy miesiac telewizji dzialal poprawnie, byly wszystkie kanaly. Byly kanaly HD oraz kanaly SD. Po miesiacu, czyli kilka dni temu zaplacilismy do konca marca za telewizje. Wlaczamy wczoraj telewizje, jest polsat, polsat HD, tvp1, tvp1 HD itp... ALE BRAK TVN... Jest to juz drugi raz kiedy nie mamy tvn.. Wczesniej ze starym dekoderem (ktory zostal wycofany) byly te same problemy.. Mielismy zaplacone na pol roku telewizje na starem dekoderze... Teraz nowa telewizje mamy oplacona do konca Marca... Mozecie mi powiedziec o co chodzi? Nie mam TVN ani TVN HD, mimo, ze kilka dni temu pieknie dzialaly. Nie mowcie mi tylko, zebym na 24h wlaczl TPV1 HD, bo to po prostu nic nie daje. Dzwonilem do Was do Warszawy juz ze 3-4 razy i za kazdym razem pani z milym glosem mowi mi ''CIERPLIWOSCI, wysylamy sygnal''....... Cos tego sygnalu dalej nie ma na TVN, TVNHD... Reszta kanalow typu tvp1, tvp2, viva polska, polsat sa... Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @FEP345
    Napisz do Nas na skrzynkę Doradca.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+