Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder Big sat golden 1 cr hd, problem.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder Big sat golden 1 cr hd, problem.

Kupiłam tv na kartę, podłączyłam tak jak w instrukcji I to koniec drogi,nie działa żaden przycisk na pilocie, nie mogę nawet sprawdzić czy mam odpowiedni sygnał z satelity do aktywacji karty , o co tu chodzi. Proszę o pomoc jak uruchomić to coś?
    Attached Files
    Ostatni raz edytowany przez goszaberlin; 2015-02-24, 07:20.

A taki mam obraz w tv.Jak zwykły człowiek ma to rozkminic, dlaczego nie ma tego w instrukcji obsługi, co znaczą te skróty?
    Attached Files

Komentarz

A na pewno masz antenę ustawioną na HotBirda? Bo po nicku sądząc jesteś w Berlinie, a tam jednak bardziej popularna jest Astra...
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Mialam wcześniej nc plus ale na abonament i wszystko działało super. Teraz kupiłam tv na kartę, wszystko jest podłączone tak jak było wcześniej, może dlatego, musze to sprawdzić i zapytać kogoś kto korzysta tu z tv na kartę . Może faktycznie jest antena źle ustawiona, już sama nie wiem :-(

Komentarz

Możesz mieć dostęp i do HotBirda i do Astry. Jeśli Astra jest na pierwszym porcie, a HB gdzie indziej, to może do wymagać poprawnego skonfigurowania odbiornika. Niestety, ani nie wiem, jak masz połączoną antenę TV-SAT, ani tego tunera, więc Ci nie pomogę...
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) goszaberlin Zobacz post
            A taki mam obraz w tv.Jak zwykły człowiek ma to rozkminic, dlaczego nie ma tego w instrukcji obsługi, co znaczą te skróty?

Tu masz instrukcje po polsku http://www.golden-interstar.pl/downl...%20HD%20PL.pdf

natomiast bezwzglednie co się wyswietla, powinnas móc pilotem zmieniać, jeżell pilot nie dziala sprawdz baterie...

Komentarz

@goszaberlin telewizję na kartę którą ofertę? Ten dekoder działa z tnk sd i smart hd (i multi) na 100%. Z tego co widać na zdjęciu masz źle wybrany typ lnb, co do pozycji wyżej to nie powiem bo może masz jakiś przełącznik diseq. Powinno być band Ku w lnb type, wtedy zmieni się też częstotliwość (automatycznie) i nie ruszaj tego jeżeli się samo zmieni. Dekoder działa bardzo dobrze z w/w kartami, bardzo szybki (nie ma mulenia przy przełączaniu kanałów, szybko startuje). Ogólnie fajny dekoder ale jak wszystko nowe, nie mam za dużego zaufania.

Często też zamiast Ku jest uniwersal lnb ale nie mam tego dekodera w tej chwili to nie powiem. Wiem że dekoder oryginalnie sprzedawany jest z wgranym oprogramowaniem do obsługi conax, z tego co widzę na zdjęciu to jakaś ciemno niebieska karta czyli tnk sd albo smart hd (po migracji z tnk sd), powinien działać bez problemu. Dekoder może mieć oprogramowanie do obsługi kart nc+ ale nie wiem czym się różni i czy karty z tnk na tym będą działać. Problem tutaj jest brak sygnału z anteny bo są złe ustawienia a dopiero potem trzeba będzie (jeśli trzeba) martwić się o obsługę karty.
              Ostatni raz edytowany przez therektor; 2015-02-24, 20:33.
              wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Dziękuję za podpowiedzi

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+