Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niepełnosprawny pilot...?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• niepełnosprawny pilot...?

moja rodzinka dostała prezent pod choinkę - telewizja na kartę NC+ z dekoderem PVR 5800SX który ma wbudowany dysk do nagrywania programów - wszystko zainstalowane, właściwie podłączone, aktywowane poza JEDNYM problemem - na pilocie nie działają przyciski od nagrywania, pauzy, zatrzymania i przewijania...

można nagrywać z poziomu dekodera, ale nie działa to NA PILOCIE - wszystkie pozostałe przyciski na pilocie działają; restartowałem dekoder wiele razy, sprawdziłem pilota (w środku też) i NIC...

czy może ktoś miał podobny problem?

może to trzeba jakoś uruchomić extra...?

pomocy...!

Może się jaki przedstawiciel wypowie tak najprędzej ci poradzi może tak być że coś z przyciskami jest coś nie tak. Jeżeli tak będzie to w punkcie nc+ powinni ci wymienić i to pewnie nie za darmo
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-12-27, 20:46.

Komentarz

Zrób Reset Pilota : wyciągnij Baterie z Pilota i równolegle od góry w dół naciskaj równoczesnie guziki wszystkie, zrób tą sekwencje 4-5 razy i włóż baterie ponownie .. Jeżeli dalej te same przyciski nie działają , to serwis w punkcie nC+
      Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
        Zrób Reset Pilota : wyciągnij Baterie z Pilota i równolegle od góry w dół naciskaj równoczesnie guziki wszystkie, zrób tą sekwencje 4-5 razy i włóż baterie ponownie .. Jeżeli dalej te same przyciski nie działają , to serwis w punkcie nC+
        zrobiłem reset, tak jak napisałeś - niestety, nic się nie zmieniło... odwracałem baterie, zwarłem styki, wiele razy resetowałem dekoder na różne sposoby i ... NIC!

obawiam się zatem, że wizyta w serwisie mnie nie ominie...

Komentarz

No to musisz drałować do punktu nC+ , napewno płytka w pilocie jest walnieta i nie działa Pilocik
          Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+