Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ MIX ekran aktywacyjny

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ MIX ekran aktywacyjny

witam mam problem z nc+ mix
    otóż włączam telewizję, pojawia się komunikat TEST, odczekałem swoje po czym pokazuje się Ekran Aktywacyjny po czym powinny pojawić się programy niestety tak się nie dzieje tylko jest to okno cały czas. resetowałem dekoder ale to nic nie dało jedynie czasami pojawia się dźwięk i to wszystko. przełączałem z oferty na kartę na abonament i odwrotnie ale to nic też nie dało. dekoder jest 2 miesięczny, karta również. model dekodera to ITI-5800S. proszę o pomoc

@zielak19922,
    na ekranie aktywacyjnym powinny być widoczne parametry siły i jakości sygnału. Proszę o ich podanie.

Komentarz

siła 88%
      jakość 75%

teraz słychać dźwięk programu cały czas, ale nadal wyświetla się ekran aktywacyjny
      Ostatni raz edytowany przez zielak19922; 2014-12-24, 08:30.

Komentarz

czekam na odpowiedź. to nie jest wina dekodera bo sprawdziłem u znajomego i u niego też nie więc przyznajcie się, że coś zepsuliście i to przed samymi świętami

Komentarz

Witam.

Wyświetlając Ekran Aktywacyjny dekoder sprawdza ważność uprawnień odbioru. UPRAWNIENIA na pasku informacyjnym sugerują ich sprawdzenie. Interpretację danych (częściową) znajdziesz w nFAQ: http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...8&postcount=25.

Czasem pomaga ponowne uruchomienie dekodera (przy aktualnych uprawnieniach).

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

uprawnienia mam najpóźniejszy 1.12.2014 lecz do wczoraj wszystko smigało. Podobno już kiedyś była taka sytuacja lecz nie u mnie czytałem gdzieś na forum lecz po kilku godzinach wszystko wróciło do normy ale teraz to już 20 godzin... w dodatku na infolinie nie sposób się dodzwonić. termin autoryzacji mam podany 31.12.2014

Komentarz

a i próbowałem kilkakrotnie wyłączać z zasilania dekoder, resetować go, dać mu kilka godzin bez włożonej wtyczki do zasilania i nic nie pomogło

Komentarz

Macie jakąś awarie związaną z mixem i ogólnie z telewizją na kartę? Bo można znaleźć na forum ze kiedyś coś takiego miało miejsce: http://forum.ncplus.pl/forum/archive...p/t-20875.html

Komentarz

@zielak19922,
                  problem powinna rozwiązać ponowna wysyłka aktywacji. Skontaktuj się w tej sprawie z obsługą Klienta. Konsultanci są dostępni pod numerem 22 430 77 77 (opłata według stawki operatora). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

wyslalem sms i przyszedl zwrotny o tresci ponowna aktywacja nie jest mozliwa skonakktuj sie z BOK. Tylko z wami sie nie da na ten numer skontaktowac bo i tak nikt nie odbiera. dzwonilem od godizny 8

Komentarz

Jeżeli przywrócenie dekodera do ustawień domyślnych nie przyniesie poprawy, to zalecam kontakt z serwisantem tego typu urządzenia:

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+