Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ MIX - Umowa czy dowolne doładowania?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Rozwiązanie problemu

Właśnie otrzymałem dobrą wiadomość od Doradcy Pawła, że miałem rację i karcie został nadany numer konta bankowego.
    Zachowali się bardzo ładnie, bo przyznali się do błędu i go naprawili.
    Mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że jedyną drogą do załatwienia czegokolwiek w nc+ jest to forum, lub złożenie REKLAMACJI.

Wszyscy którzy mają ten sam problem, w pierwszej kolejności powinni zwrócić się e-mailem do doradców tego forum !!!

Komentarz

napisał(a) gsek Zobacz post
      Właśnie otrzymałem dobrą wiadomość od Doradcy Pawła, że miałem rację i karcie został nadany numer konta bankowego.
      Zachowali się bardzo ładnie, bo przyznali się do błędu i go naprawili.
      Mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że jedyną drogą do załatwienia czegokolwiek w nc+ jest to forum, lub złożenie REKLAMACJI.

Wszyscy którzy mają ten sam problem, w pierwszej kolejności powinni zwrócić się e-mailem do doradców tego forum !!!
      każda zachęta jest dobra, ale ważne że sprawa pozytywnie i gratulacje dla moda...
      Ostatni raz edytowany przez jeersy; 2015-01-13, 17:28.

Komentarz

jeżeli teraz skorzystam z umowy mix na 12mc , i po 12 miesiącach zrezygnuję z abonamentu to będę mogła korzystać w tym dekoderze z tv ale na doładowania ?

Komentarz

Nie, po zawarciu umowy nie ma możliwości powrotu na tym samym sprzęcie do pre-paida.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, TNT SAT, tivusat

Komentarz

Doladowanie

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
              Nie, po zawarciu umowy nie ma możliwości powrotu na tym samym sprzęcie do pre-paida.
              Oprócz tego po rozwiązaniu takiej umowy ten sprzęt staje się bezużyteczny, bo nawet nie ma możliwości ponownego zawarcia umowy.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+