Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kanały zakodowane mimo ważnego kąta

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• mafi88pl
    założył(a) wątek kanały zakodowane mimo ważnego kąta

kanały zakodowane mimo ważnego kąta

Witam
    Mam pewien problem po załączeniu dekodera na wszystkich programach wyświetla się informacja że program jest zakodowany mimo że doładowanie mam ważne do stycznia 2015 roku, nie pomaga resetowanie dekodera i ponowne wyszukiwanie kanałów ciągle to samo.
    Nr karty (ciach)
    Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-07-05, 08:02. Powód: Nie podajemy tych danych

• Luki555
    replied
    Wyślij smsa z nr karty na nr podany na stronie z ofertą na kartę i odświeżysz uprawnienia ewentualnie możesz zadzwonić. Na stronie z daną ofertą na kartę są nr podane

Leave a comment:

• Kaju281
    replied
    Witam, mam ten sam problem, po doładowanie karty, wszystkie kanały zostały zablokowane

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Zrób to podaj nr karty i wyślą ci komplet uprawnień tylko czekaj na odpowiedź do 2 godz max się czeka czasami krócej to zależy ile wiadomości mają w danej chwili
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Leave a comment:

• profesja
    replied
    nieodblokowane kanały

Witam,
    Opłaciłem konto 5 dni temu i jak do tej pory kanały nie zostały odblokowane a na BOK nikt nie odbiera telefonów.
    Co mam zrobić Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) Pawrym Zobacz post
    Chętnie bym autora wątku postawił do kąta...
    On chodzi z kąta w kąt i nie wie w którym kącie zostawić pieniądze.

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    Chętnie bym autora wątku postawił do kąta, ale że nie mam takiej mocy, to niech chociaż ktoś z przedstawicieli poprawi tytuł wątku, żeby nie było wątpliwości, o czym jest tu mowa.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @krystian-zaboklicki@wp.pl,
    jak rozumiem kontaktowałeś się w tej sprawie wczoraj z Damianem przez skrzynkę doradca. Skoro problem nie ustąpił, proszę o przesłanie takiej informacji w odpowiedzi na nasz e-mail.

Leave a comment:

• krystian-zaboklicki@wp.pl
    replied
    Hi Damian ! Wczoraj po południu wysłałeś mi uprawnienia do odbioru programów Smart HD+.Sytuacja jak dotąd nie oległa zmianie. Sygnał mam doskonały . Inne programy HotBird doskonałe.Gdy zresetuję dekoder oraz gdy wyjmę i włożę ponownie kartę pojawia się info" błąd inicjacji karty" po czym "kanał kodowany" potem "inicjacja karty poprawna" - chwila normalnego programu ze Smart po czym znowu godzinami "kanał kodowany " Pakiet bez opłat także nie istnieje.Z info .o opłatach wynika, że są urególowane do 08 sierpnia 2015 . Nie nudzę dalej - Pozdrawiam Krystian

Leave a comment:

• krystian-zaboklicki@wp.pl
    replied
    Hi ! Właśnie upływa już 18 ta godzina od wysłania na mój dekodr uprawnień do odbioru programów z ofert Smart HD +.Opłata ważna jest do 08 sierpnia br.Przypomnę tylko, że sytuacja tzw"kanał kodowany" trwa już 4 -ty dzień.Charakterystycznym jest, że gdy zresetuję dekoder wyłączając go z sieci , bądż wyjmę i włożę z powrotem kartę , na ekranie po czasie pokazuje się info "bąd inicjacji karty"po czym " inicjacja poprawna karty" - chwila narmalnego odbioru programów ze Smart HD+ i po paru minutach znowu "kanał kodowany" i zero odbioru.Nie wiem co o tym myśleć.Mój dekoder od roku to Golden 1 CR HD.Przez rok nie stwarzał żadnych problemów.Być może to jakiś defekt sprzętu. Poczekam jeszcze zanim oddam sprzedawcy.Nadmienię,że programy tzw. "bez opłat -TVP 1, 2 TVN , ..... także nie istnieją. Istnieją natomiast w doskonałej klasie odbioru wszystkie inne z HotBird. Sygnał z sat jest ok. 90 % siła, 80 % jakość.
    Pozdrawiam zainteresowanych:

Leave a comment:

• Damian_nc+
    replied
    @karolrichi Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Podaj numer karty w wiadomości. Jak coś prześlę nowe uprawnienia.

Leave a comment:

• karolrichi
    replied
    problem z kanałami

Witam.
    Mam wazny pakiet domowy HD do 29 grudnia a dzis zablokowali mi dostep do kanalow prosze o pomoc
    Ostatni raz edytowany przez karolrichi; 2014-12-03, 20:25.

Leave a comment:

• pemeq
    replied
    Szkoda ze żaden z konsultantów nie raczy odpisac na maila. Po pierwszym kontakcie cisza.
    Ostatni raz edytowany przez pemeq; 2014-10-29, 14:01.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Akurat w modułem TNK HD (czyli sprzętowo to samo co NC+HD) w Arivie 250 Combo nigdy problemów nie miałem...

Leave a comment:

• pemeq
    replied
    Witajcie,
    od kilku lat jestem posiadaczem TNK SD z waznością konta do 2016 roku. Tydzien temu postanowilem dokupic modul CONEX SMIT do telewizora i po wlozeniu karty okazalo sie, ze w TV kanaly POLSAT sa zakodowane. Gdy przeloze karte to dekodera to wszystkie programy odbierane są prawidlowo. W sobote zadzwonilem na infolinie TNK i poprosilem o ponowne wysłanie uprawnien. Po okolo godzinie kanaly POLSAT-u zostaly odkodowane, jednak w ich miejsce zakodowane zostaly TVP1, TVP2 i TVP INFO. W poniedzialek zadzwonilem jeszcze raz na infolinie i konsultant ponowil wyslanie uprawnien. Oczywiscie TV zostawialem właczony na kanale TVP1 jak radzil konsultant, jednak kanaly TVP są cały czas zakodowane. Czy ktos mial podobny problem? Zastanawiam sie nad zakupem NC+HD z modulem, ale boje sie podobnych problemów.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+