Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kanały zakodowane mimo ważnego kąta

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• kanały zakodowane mimo ważnego kąta

Witam
    Mam pewien problem po załączeniu dekodera na wszystkich programach wyświetla się informacja że program jest zakodowany mimo że doładowanie mam ważne do stycznia 2015 roku, nie pomaga resetowanie dekodera i ponowne wyszukiwanie kanałów ciągle to samo.
    Nr karty (ciach)
    Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-07-05, 08:02. Powód: Nie podajemy tych danych

Odpowiedź na maila z doradcy już udzieliłem. Proszę o odpowiedź i kontakt tamtą drogą.

Komentarz

W temacie:
      napisał(a) mafi88pl Zobacz post
      A co ma kąt do kanałów? Ja się tylko pytam Pewno kanały postawione są do kąta, bo były niegrzeczne.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

@dizmar, dobrze wiesz o jakie konto chodzi
        Nie twórz proszę OT.

Komentarz

No niestety wczoraj było wszystko dobrze ale dzisiaj problem sie powtórzył, proszę o ponownie naprawienie go.

Komentarz

Odpowiedzi udzieliłem. Czekam na informację zwrotną.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
              @dizmar, dobrze wiesz o jakie konto chodzi
              Nie twórz proszę OT.
              Zdaje się, że moderator jest od porządku na forum, a skoro jesteśmy na forum, gdzie językiem obowiązującym jest polski to może warto byłoby również zwracać uwagę na kłujące w oczy błędy. Ja rozumiem, społeczeństwo się zmienia, pokolenie "fejsbukowiczów", ale z odrobiną dobrych chęci i przy pomocy translatorów można zadbać o to, żeby wysławiać się poprawnie. Z powyższej uwagi na post dizmara wnioskuję, że nie przeszkadza to Tobie tylko żebyś się nie zdziwił zaraz, że każdy będzie przelewał pieniądze na kąta itp itd.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                ... Tobie tylko żebyś się nie zdziwił zaraz, że każdy będzie przelewał pieniądze na kąta itp itd.
                Raczej z kąta w kąt
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                  Odpowiedzi udzieliłem. Czekam na informację zwrotną.
                  A ten temat to niby czemu ma w tej sytuacji służyć?
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

TNK HD

Od 48 godzin też mam problem pomimo doładowanego konta nie mam TVN HD , TVP1HD, TVP2HD, TV4, Polsat2 , Polsat HD
                    Ostatni raz edytowany przez esjot; 2014-08-13, 17:44.

Komentarz

napisał(a) esjot Zobacz post
                      Od 48 godzin też mam problem pomimo doładowanego konta nie mam TVN HD , TVP1HD, TVP2HD, TV4, Polsat2 , Polsat HD
                      Odpowiedź udzielona przez @ doradca.

Komentarz

Brak odbioru programów TNK

Witam, jestem od kilku lat użytkownikiem TNK, niestety od kilku dni zostały zablokowane prawie wszystkie kanały TV (doładowanie do grudnia 2015) a po zrestartowaniu dekodera, tenże zawiesza się na ekranem aktywacyjnym i dalej nie startuje. Katastrofa, wszelkie resetowania i wyjmowania karty nic nie dają.
                        Czy to ogólna niemoc sat i TNK?, pomocy, co można zrobić gdy żaden podany na www.telewizjanakarte.pl nr telefonu BOK nie jest poprawny, może Ktoś zna poprawny nr telefonu?
                        Pozdrawiam Visitor

Komentarz

Wyślij meila do przedstawiciela i napisz żeby wysłali ci komplet uprawnień podaj tam numer karty. Masz podane wyżej meile i co robić

Komentarz

Ktoś kiedyś proponował coś takiego na tego typu objawy (wiem, czarna magia, ale podobno pomaga):

1. Wyłącz dekoder z prądu.
                            2. Wyjmij kartę.
                            3. Poczekaj jeszcze chwilę.
                            4. Włącz dekoder do prądu (BEZ karty).
                            5. Włóż kartę jak się wyświtli plansza o braku karty.

Może pomoże...
                            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Witajcie,
                              od kilku lat jestem posiadaczem TNK SD z waznością konta do 2016 roku. Tydzien temu postanowilem dokupic modul CONEX SMIT do telewizora i po wlozeniu karty okazalo sie, ze w TV kanaly POLSAT sa zakodowane. Gdy przeloze karte to dekodera to wszystkie programy odbierane są prawidlowo. W sobote zadzwonilem na infolinie TNK i poprosilem o ponowne wysłanie uprawnien. Po okolo godzinie kanaly POLSAT-u zostaly odkodowane, jednak w ich miejsce zakodowane zostaly TVP1, TVP2 i TVP INFO. W poniedzialek zadzwonilem jeszcze raz na infolinie i konsultant ponowil wyslanie uprawnien. Oczywiscie TV zostawialem właczony na kanale TVP1 jak radzil konsultant, jednak kanaly TVP są cały czas zakodowane. Czy ktos mial podobny problem? Zastanawiam sie nad zakupem NC+HD z modulem, ale boje sie podobnych problemów.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+