Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Komfort HD dekoder na własność - zmiana dekodera.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Komfort HD dekoder na własność - zmiana dekodera.

Witam.
    Posiadam oferte na kartę jak w tytule z dekoderem ITI-5800s. Czy istnieje możliwość zmiany dekodera na taki który posiada nagrywarkę? W tej chwili karta jest sparowana z dekoderem. Mógłbym oczywiście zakupić nowy zestaw z kartą i dekoderem z nagrywarką, ale wolę pozostać przy tej ofercie jaką posiadam teraz ze względu na ofertę programową i braku podpisywania umowy czasowej. Czy w takiej ofercie jest możliwa zmiana dekodera? Jeśli tak, to na jaki i jak tego dokonać?
    Pozdrawiam.

napisał(a) ceem666 Zobacz post
    Witam.
    Posiadam oferte na kartę jak w tytule z dekoderem ITI-5800s. Czy istnieje możliwość zmiany dekodera na taki który posiada nagrywarkę? W tej chwili karta jest sparowana z dekoderem. Mógłbym oczywiście zakupić nowy zestaw z kartą i dekoderem z nagrywarką, ale wolę pozostać przy tej ofercie jaką posiadam teraz ze względu na ofertę programową i braku podpisywania umowy czasowej. Czy w takiej ofercie jest możliwa zmiana dekodera? Jeśli tak, to na jaki i jak tego dokonać?
    Pozdrawiam.
    Nie ma takiej możliwości.
    Moduł ncam - NC MIX COMFORT +

Komentarz

Dzięki za odpowiedź. Tylko ciekawi mnie co w chwili gdy w tej ofercie dekoder zepsuje się, wtedy też trzeba zmienić ofertę? Zależy mi na pozostaniu przy mojej ofercie.

Komentarz

Dekoder w tych ofertach jest na własność nie ma możliwości wymiany jak w abonamencie. W przypadku gdy dekoder jest zepsuty i jeżeli jest jeszcze gwarancja to się wysyła do serwisu w papierach, które tam były przy dekoderze powinno coś być na ten temat i tam naprawiają a w sytuacji gdy gwarancja się skończy to już sam nie wiem. Ale jeśli przedstawiciel nie napisze to podejdz do punktu nc+ i się popytaj
        Ewentualnie coś takiego jeszcze przeczytaj
        http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=24165
        http://www.skymax.pl/serwis
        Może te strony choć trochę pomogą
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-03-17, 09:48.

Komentarz

W punkcie nc+ sprzedawcy twierdzą że nie posiadają żadnych informacji na temat oferty na kartę. Nie można się niczego dowiedzieć. Chyba taka wewnętrzna konkurencja ponieważ oferta w abonamencie wypada słabo porównując do mojej. Tylko żeby można było dekoder lepszy podpiąć.... Ale dzięki za wszystkie informacje, no i trzeba będzie jednak zmienić ofertę...

Komentarz

W punkcie nc+ sprzedawcy twierdzą że nie posiadają żadnych informacji na temat oferty na kartę. Nie można się niczego dowiedzieć. Chyba taka wewnętrzna konkurencja ponieważ oferta w abonamencie wypada słabo porównując do mojej. Tylko żeby można było dekoder lepszy podpiąć.... Ale dzięki za wszystkie informacje, no i trzeba będzie jednak zmienić ofertę...
            Zapytaj w tym APS , oni ci doradzą najlepiej
            Sam z niego korzystam i wiele mi rozjaśnili.
            Adres sklepu:
            "CARDSPLITTER"
            ul.Senatorska 25
            59-220 LEGNICA
            Nip 502-001-54-38
            VAT EU PL5020015438
            www.CardSplitter.pl
            www.AzBox.pl
            Kontakt:
            INFOLINIA 506 666 888
            tel.kom. +48 792 666 888
            tel.dom. +48(76)721 65 73
            email: admin@cardsplitter.pl
            email: cardsplitter@tlen.pl
            numer GG - 2880529

Komentarz

Dzięki wlodek.z.
              Coś tam dla siebie znajdę...

Komentarz

Dzięki wlodek.z.
                Coś tam dla siebie znajdę...
                Bardzo mile się z nimi rozmawia zarówno przez email, jak i telefon, skype.

Komentarz

Jak się okazuje to jednak wszystko można.... Póki co zostaję z moją ofertą tyle tylko że mój 5800S już umie nagrywać... A najbardziej mi zależało na tej funkcji.

wlodek.z masz u mnie

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+