Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder ITI2850ST - uszkodzona karta

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder ITI2850ST - uszkodzona karta

Witam,

2 miesiące temu kupiłem dekoder z telewizją n kartę nc+ ITI2850ST (oczywiście nowy, w jednej z sieci sklepów RTV/AGD). Niestety dzieciaki uszkodziły mi kartę. Co mogę teraz zrobić? Telewizję oczywiście doładowuję, mam nawet nadpłatę. Istnieje coś takiego, jak wymiana karty?

Karta jest sparowana z dekoderem trudno będzie wymienić. Jeżeli ta część wystająca karty z dekodera została uszkodzona to może spróbuj tą kartę pchnąć czymś cienkim żeby weszła do czytnika do końca. No chyba, że uszkodzona jest ta część co jest ten czytnik na karcie no to nie da się jej odratować. Tutaj już musi administrator napisać czy jest jakś np. opcja żeby wysłać do serwisu dekoder i kartę i w serwisie może zdziałają.
    https://skymax.pl/serwis/
    Pod tym adresem zajmują się naprawami dekoderów z ofert na kartę musiałbyś się skontaktować i zorientować czy jest taka możliwość naprawy karty wtedy byś do nich wysłał, sam jestem ciekaw czy mają taką możliwość gdyby się coś stało z samą kartą a nie dekoderem.
    Pod tym adresem ktoś napisał też o uszkodzonej karcie żeby się kontaktować telefonicznie tam jest nr telefonu podany przeczytaj sobie dokładnie tego posta z tej strony.
    https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...h-boxów-tnk-hd
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-10-20, 11:48.

Komentarz

W tym wypadku pozostaje ci wysyłka całego sprzętu do serwisu SKYMAX. Wymienią samą kartę lub cały zestaw. Za kartę zapewne będziesz musiał zapłacić. Link podał Ci Luki.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuję. Jaki jest koszt karty?

Komentarz

To już w tej firmie która się zajmuje naprawami powiedzą co i jak i ile zapłacisz skontaktuj się z nimi i ci powiedzą jaki jest koszt naprawy karty. I tak musisz się skontaktować żeby nadali ci nr naprawy RMA. W tym 2 linku masz podane co robić.
          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-10-25, 12:58.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+