Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DEKODER PVR PACE HDS7241 NIE DZIAŁA

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• DEKODER PVR PACE HDS7241 NIE DZIAŁA

Witam! Zakupiłam dekoder PVR PACE HDS7241 wraz z telewizją na kartę ale nie mogę go uruchomić. Po podłączeniu świeci się tylko czerwona lampka i nic innego się nie dzieje. Bardzo proszę o pomoc.

karolinap002,
    jaki komunikat jest na telewizorze? Jakim kablem podłączyłaś dekoder do telewizora?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

No właśnie na telewizorze mam tylko brak sygnału. Ale to nie jest komunikat z dekodera tylko z telewizora - co w moim modelu oznacza, że w ogóle nie ma połączenia z dekoderem. Podłączałam i przez kabel HD i Euro. Próbowałam też wszystkie możliwe wejścia. I nic... ciągle to samo. Tylko czerwona lampka. Ani ręcznie ani pilotem na nic nie reaguje. Dodam tylko, że podłączając inne dekodery wszystko jest ok.

Komentarz

Przy okazji mam jeszcze drugie pytanie? Czy jakbym zakupiła inny dekoder nie z nc+ to będę mogła sparować swoją kartę z nim? Bo z tego co wiem to jest ona sparowane z tymże dekoderem.

Komentarz

karolinap002
          musisz wybrać jeden kabel, sugeruje HD. Podłączenie 2 kabli niczemu nie służy, bo sygnał jest wysyłany tylko na jeden z nich. W kolejnym kroku przełącz telewizor, przyciskiem AV/SOURSE/IMPUT na odpowiednie złącze HD. Obraz powinien się pojawić.

W przypadku nowego dekodera trzeba sprawdzić jaki masz rodzaj karty w dekoderze. Karty Cayman są parowane z dekoderem i nie zadziałają w innym modelu.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

czy karta Cayman bedzie działac na innym tunerze satelitarnym np OPTICUN X7 chodzi i o programy te nie parowane co sa w SMART HD ?

Komentarz

Na chwilę obecną te karty nie działają nigdzie poza dekoderem z którym zostały sparowane.
              wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+