Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanalow

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanalow

Witam

Mam telewizje na kartę która używam 3- 4 lata doladowoje ja regularnie.Karta jest zapłacona to znaczy doładowania 02.12.2016 pakiet podstawowy.
    Przez te lata nie miałem żadnych problemów z kanałami telewizyjnymi
    Od paru dni nie mam kanalow takich jak TVP 2 ,TVN 7,POLSAT,TV4,TVN STYLE,TVN TURBO , TVN 24,TVP SPORT itd.
    Co ciekawe ,TVP 1, TVN,ABC,dzialaly jeszcze do wczoraj i też ich nie ma ….pisze na ekranie ze mam brak dostępu.Dziwne jest to ze ze TVP SPORT HD mam.Chciałem zaznaczyć ze sygnał ma dobry na satelicie i ze mam karte
    Z modułem która wsadzam do telewizora z tylu. Na dodatek tego pozyczylem od sąsiada modol z karta nc plus bo też ma to samo i jego modol z karta działa u mnie na telewizorze .
    Nie wiem co mam dalej robić …..czy jest jakaś mozliwosc sprawdzenia albo wysłania sygnału na kartę?
    Mogę podać numer karty i numer modułu
    [ciach]

Prosiłbym o odpowiedz
    Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia

Robert Chmiel
    Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2016-08-17, 14:40. Powód: Dane

@ robanboban nie podawaj proszę numeru karty ani numeru seryjnego modułu na forum. W związku z występującym problemem nadałam nowe uprawnienia do karty. Dotrą one maksymalnie w przeciągu 24h. Najlepiej ustawić teraz kanał TVP1 HD. W ten sposób sygnał dociera najszybciej.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

nie wiem czy doradca zauwazyl ale nie ten dzial

Komentarz

Witam !
        Moją karte TNK kupiłem na samym początku jak jeszcze obiecano, że podstawowe programy takie jak TVP1 ,TVP2, TVN, TVN 7, oraz ostatnio miałem jeszcze POLSAT i PULS będą chodziły do końca 2016 roku bez dodatkowych opłat. Wróciłem właśnie z urlopu i co widzę ? Nic. Wszystko zostało wyłączone. Może mi ktoś w tym pomóc ? Proszę o poradę.

Komentarz

Dario1965,

jeżeli nie masz dostępu do oferty napisz do nas zgodnie z wytycznymi w mojej sygnaturze.

Komentarz

Dalej nie mam kanalow TV 1 TVP 2 POLSAT ...juz zmienilem antene sat na wieksza sygnal jest jeszcze lepszy ale dalej nie mam czesci kanalow....nie wiem co jest grane....3-4 lata nie mialem zadnych problemow....prosze o pomoc...

Komentarz

@ robanboban doprecyzuj proszę czy wymienione przez Ciebie kanały są w jakości SD czy HD?
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+