Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK SD. Darmowe Kanały nie działają.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK SD. Darmowe Kanały nie działają.

Witam,
    Kupiłem w 2009 TNK i miałem ją doładowaną przez jakiś czas bo byłem w szwabii i tam oglądałem. Teraz jestem w polsce na emeryturce z żonką i przypomniałem sobie że mam tą karte ale niestety nie moge jej oglądać bo pisze mi że kanał zakodowany jest. Prosze o reakcje ze strony moderatora bo w czasie zawarcia umowy obowiazywal mnie bezplatny dostep do religia tv.

@Karuzelek,

napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas będę mogła zweryfikować sytuację.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Religia.tv się zwinęła jakiś czas temu i przestała nadawać. To tak a'propos...
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Szkoda to może TV Trwam poszukam.

Wysłałem numer karty i dostałem od Pani odpowiedz ze wysyła Pani nowe uprawnienia i trzeba czekac 24h. Tuner włączony jest na TVP1 SD.
        Mija już 4h i cisza. Jak u was było z czasem? Faktycznie mam czekac 24h?

Komentarz

Zwykle po takim czasie wszystko już powinno być. Jaki masz dekoder?

Spróbuj wyjąć z dekodera na 10-15 sekund i włóż ponownie. Jak to nie pomoże - dekoder wtyczka z sieci, karta w garść. Włączasz dekoder, czekasz aż się w pełni uruchomi i dopiero wtedy włóż kartę.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Tuner To opticum x10p.
            Próbowałem tak jak pisałeś i nadal cisza. Jeszcze upewniłem sie czy karta jest dobrze włożona ale wszystko OK. Na TVP1 SD pisze kanał zakodowany.

Jakieś rady?

Komentarz

mam to samo,trzy razy pisałem do doradzcy,cały czas taka sama odpowiedź, czekam na uprawnienia już tydzień, odpisują że uprawnienia wysłane, żeby włączyć na TVP1 i czekać do 24h, ale ja tracę już tydzień na czekanie i nie wiem co robić, na infolinie nie można się dodzwonić,dzisiaj czekałem kilkanaście minut i się nie doczekałem na rozmowę z konsultantem... Jakieś rady koledzy?

Komentarz

Ja swoją kartę wysłałem do nich na reklamację mam nadzieje ze szybciej wróci z reklamacji niż złapała by uprawnienia

Komentarz

Również mam starą kartę zakupioną w 2007r i nie działa

Komentarz

...tak samo nie przeszły uprawnienia w maju 2015 dziś znowu przypomniałem sobie o karcie...niestety dalej to samo brak programów, co robić ile czeka się na przywrócenie uprawnień???

Komentarz

Dziś karta wróciła z reklamacji wszystkie kanały świecą, uff tylko jutro kończy się ważność konta ciekawe czy po doładowaniu znów trzeba będzie kombinować z uprawnienimi

Komentarz

zniknely darmowe kanaly

witam. zniknely mi wlasnie polsat oraz tv4 wczesniej zniknely tvp kultura. co z tym poczac??

Komentarz

@ppapiss,
                          proszę o wiadomość na adres doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści podaj numer karty i krótko opisz problem. Postaram się pomóc.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+