Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co zrobic z dekoderem SD ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Co zrobic z dekoderem SD ?

Witam ! Mam dwa dekodery marki Ferguson FK 6900 CR kupione kiedyś pod TNK SD oba przystosowane do odbioru sygnału SD . Nie wiem czy teraz nadają się do kosza wyłącznie czy można jeszcze je jakoś wykorzystać ?
    Dzięki za każda propozycję

Pozdrawiam !
    Ostatni raz edytowany przez berliner5005@gmail.com; 2015-11-11, 20:24.

Podstawka pod kwiatek.

Natomiast do kosza to sprzętu elektronicznego wrzucać nie wolno.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Jeszcze jest opcja elektro śmieci są punkty które przyjmują bez opłat takie rzeczy sam wyrzucałem sporo takich rzeczy za jednym razem np. starą drukarkę która i tak częściowo była zepsuta. Nie wiem jak jest w innych miastach ale u mnie są co jakiś czas prowadzone zbiórki takich elektro śmieci nie trzeba specjalnie jeździć wtedy tylko sami przyjeżdżają stoją w jednym konkretnym miejscu i ludzie przynoszą.

Komentarz

napisał(a) berliner5005@gmail.com Zobacz post
        Witam ! Mam dwa dekodery marki Ferguson FK 6900 CR kupione kiedyś pod TNK SD oba przystosowane do odbioru sygnału SD . Nie wiem czy teraz nadają się do kosza wyłącznie czy można jeszcze je jakoś wykorzystać ?
        Dzięki za każda propozycję
        ......
        Za pomocą takiego dekodera można jeszcze z powodzeniem odbierać kanały (głównie niemieckie) z satelity Astra. Jest ich tam jeszcze całkiem sporo. Ja wykorzystuję do tego stary, niezniszczalny dekoder Humax. Tak więc nie tylko podstawka pod kwiatek czy kosz.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+