Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK na starych zasadach nie dziala

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proman
    założył(a) wątek TNK na starych zasadach nie dziala

TNK na starych zasadach nie dziala

Od kilku dni probuje dodzwonic sie na infolinie bez rezultatu.Moja TNK SD na a karte aktywowana na starych zasadach nie dziala. Nr karty [ciach] .Prosze o pomoc
    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2015-09-28, 07:45.

• dizmar
    replied
    napisał(a) marjaw Zobacz post
    Proszę o aktywacje karty e-mail wyłany do dziś zero darmowych programów czemu tak się dzieje co miesiąc
    Przecież:
    napisał(a) irjanas Zobacz post
    Alexx, naprawdę nie zauważyłeś, ze oferta TNK SD GWARANTOWANA była do końca października 2016 roku?
    Co prawda napisał do Alexx ale dotyczy to również Ciebie. .

Leave a comment:

• marjaw
    replied
    Proszę o aktywacje karty e-mail wyłany do dziś zero darmowych programów czemu tak się dzieje co miesiąc

Leave a comment:

• faszanu
    replied
    witam co sie dzieje z kartami na starych zasadach ? niektóre dostały uprawnienia na listopad inne nie po wysłaniu prośby o uprawnienia informacja zwrotna była taka ze mam dzwonić na infolinie a tu na infolinie pech po godzinie słuchania muzyki nikt nie odbiera

Leave a comment:

• irjanas
    replied
    Alexx, naprawdę nie zauważyłeś, ze oferta TNK SD GWARANTOWANA była do końca października 2016 roku?

Leave a comment:

• alexx
    replied
    Proszę o przesłanie uprawnień na kartę TNK SD pakiet bez opłat, ponieważ kanały nie działają, e-mail wysłany.

Leave a comment:

• cerrry
    replied
    Ponownie (nie wiem z jakiego powodu?) straciłem dostęp do oferty TNK SD kanały bez opłat. Numer karty i nick z forum wysłałem na adres przedstawiciela nc+.

Leave a comment:

• PeterPan
    replied
    TNK SD brak kanałów od kilku dni e-mail wysłany

Leave a comment:

• Damian_nc+
    replied
    napisał(a) martinn83 Zobacz post
    ostatnim razem 30 min po wyslaniu maila programy wrocily a teraz 0 odzewu od wczoraj
    E-mail wysłałeś dzisiaj w nocy. Udzieliłem Ci już odpowiedzi. Dzięki za współpracę.

Leave a comment:

• martinn83
    replied
    ostatnim razem 30 min po wyslaniu maila programy wrocily a teraz 0 odzewu od wczoraj

Leave a comment:

• martinn83
    replied
    u mnie to samo podczas ogladania zostal wylaczony sygnal mail wyslany czekam

Leave a comment:

• oporek2
    replied
    Po raz n-ty ten sam problem. Mail wysłany.

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Witam. W trakcie oglądania został wyłączony sygnał. Zaraz wyślę maila.

Leave a comment:

• andyw
    replied
    Proszę o ponowne przesłanie uprawnień na kartę TNK SD pakiet bez opłat, ponieważ mimo wysłania uprawnień, kanały dalej nie działają, e-mail wysłany.
    Ostatni raz edytowany przez andyw; 2016-09-29, 13:33. Powód: Ponawiam prośbę w tym samym poście, ponieważ dalej nie mam odbioru, więc prośba jest taka sama jak poprzednio.

Leave a comment:

• piorun1958
    replied
    Witam,podobny problem został tylko tvn ,proszę o przesłanie uprawnień,mail z numerem karty wyslany

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+