Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK na starych zasadach nie dziala

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Witam,podobny problem został tylko tvn ,proszę o przesłanie uprawnień,mail z numerem karty wyslany

Komentarz

Proszę o ponowne przesłanie uprawnień na kartę TNK SD pakiet bez opłat, ponieważ mimo wysłania uprawnień, kanały dalej nie działają, e-mail wysłany.
      Ostatni raz edytowany przez andyw; 2016-09-29, 13:33. Powód: Ponawiam prośbę w tym samym poście, ponieważ dalej nie mam odbioru, więc prośba jest taka sama jak poprzednio.

Komentarz

Witam. W trakcie oglądania został wyłączony sygnał. Zaraz wyślę maila.

Komentarz

Po raz n-ty ten sam problem. Mail wysłany.

Komentarz

u mnie to samo podczas ogladania zostal wylaczony sygnal mail wyslany czekam

Komentarz

ostatnim razem 30 min po wyslaniu maila programy wrocily a teraz 0 odzewu od wczoraj

Komentarz

napisał(a) martinn83 Zobacz post
                ostatnim razem 30 min po wyslaniu maila programy wrocily a teraz 0 odzewu od wczoraj
                E-mail wysłałeś dzisiaj w nocy. Udzieliłem Ci już odpowiedzi. Dzięki za współpracę.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

TNK SD brak kanałów od kilku dni e-mail wysłany

Komentarz

Ponownie (nie wiem z jakiego powodu?) straciłem dostęp do oferty TNK SD kanały bez opłat. Numer karty i nick z forum wysłałem na adres przedstawiciela nc+.

Komentarz

• Proszę o przesłanie uprawnień na kartę TNK SD pakiet bez opłat, ponieważ kanały nie działają, e-mail wysłany.

Komentarz

• Alexx, naprawdę nie zauważyłeś, ze oferta TNK SD GWARANTOWANA była do końca października 2016 roku?

Komentarz

• witam co sie dzieje z kartami na starych zasadach ? niektóre dostały uprawnienia na listopad inne nie po wysłaniu prośby o uprawnienia informacja zwrotna była taka ze mam dzwonić na infolinie a tu na infolinie pech po godzinie słuchania muzyki nikt nie odbiera

Komentarz

• Proszę o aktywacje karty e-mail wyłany do dziś zero darmowych programów czemu tak się dzieje co miesiąc

Komentarz

• napisał(a) marjaw Zobacz post
                              Proszę o aktywacje karty e-mail wyłany do dziś zero darmowych programów czemu tak się dzieje co miesiąc
                              Przecież:
                              napisał(a) irjanas Zobacz post
                              Alexx, naprawdę nie zauważyłeś, ze oferta TNK SD GWARANTOWANA była do końca października 2016 roku?
                              Co prawda napisał do Alexx ale dotyczy to również Ciebie. .
                              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+