Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK na starych zasadach nie dziala

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Karta nie dziala

Witam. Karta nie lapie uprawnien. [ciach]. Proszę o wznowienie sygnalu. Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2015-10-21, 12:36. Powód: numer karty

Komentarz

Zgodnie z zasadami, zapraszam do kontaktu e-mail z Moderatorami forum.

Komentarz

Proszę o aktywację mojej karty, maila wysłałem
        jan_t

Komentarz

@ jan_t,

poczekaj proszę na odpowiedź Doradcy. Zawsze w takich sytuacjach należy się kontaktowac bezpośrednio z Doradcą, zgodnie z moją sygnaturą.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuję i pozdrawiam

jan_t

Komentarz

Proszę o przesłanie uprawnień na kartę, mail wysłany. Dziękuję

Komentarz

@triken,
                odpowiedziałem na Twój mail - uprawnienia wysłane

Komentarz

proszę o przesłanie nowych uprawnień e-mail wysłany Pozdrawiam
                  Krzysztof

Komentarz

21.12.2015 wplata na TNK i migracja z SD na Smart i do dziś nic nie świeci fajnie kasa poszła w błoto dobrze ze tylko 1 m-c oplacilem

Komentarz

Witam, po kilkuletniej przerwie postanowiłem doładować kartę TNK SD i tu prośba o wysłanie uprawnień. Właśnie piszę maila do doradcy
                      Pozdrawiam

Komentarz

tnk

Mam to samo ...Od kilku dni probuje dodzwonic sie na infolinie bez rezultatu.Moja TNK SD na a karte aktywowana na starych zasadach nie dziala (opłacona w grudniu 2015). Prosze o pomoc:
                        Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-12-31, 08:22.

Komentarz

"Brak dostępu" do TNK - wysłałem maila do doradcy ( doradca@info2.ncplus.com.pl) prosząc o pomoc (o przesłanie nowych uprawnień) i też pytanie na jakim kanale pozostawić włączony dekoder TVN czy TVP1 ?
                          Ostatni raz edytowany przez vip102; 2016-07-07, 15:37.

Komentarz

Straciłem dostęp do oferty TNK SD kanały bez opłat. Numer karty i nick z forum wysłałem na adres przedstawiciela nc+.
                            Posiadam tuner Opticum x402p.

Ktoś może odpowiedzieć, dlaczego uprawnienia zostały cofnięte? Karta była aktywowana na starych zasadach i pakiet bez opłat powinien działać do października 2016.

Komentarz

@ cerry uprawnienia zostały wysłane. Kanały powinny się pojawić do 24 godzin.
                              Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2016-07-10, 13:26.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dzięki, jak tylko włączyłem na TVP1 SD, to kanały po chwili znów zaczęły działać.

Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+