Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK na starych zasadach nie dziala

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK na starych zasadach nie dziala

Od kilku dni probuje dodzwonic sie na infolinie bez rezultatu.Moja TNK SD na a karte aktywowana na starych zasadach nie dziala. Nr karty [ciach] .Prosze o pomoc
    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2015-09-28, 07:45.

Zapraszam do kontaktu z Moderatorami forum, zgodnie ze wskazówkami z mojej sygnatury.

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
      Zapraszam do kontaktu z Moderatorami forum, zgodnie ze wskazówkami z mojej sygnatury.
      wysyłam informacje na..... doradca@info2.ncplus.com.pl ale zostają zwrócone z informacja o błedzie
      <doradca@info2.ncplus.com.pl>:
      91.232.176.217 failed after I sent the message.
      Remote host said: 550 5.0.0 Message accepted but Quarantined. 75% of your tries contains invalid recipient
      Ostatni raz edytowany przez feciura; 2015-09-28, 08:02. Powód: załączenie dodatkowej informacji

Komentarz

A z jakiej domeny wysyłasz?
        Masz inny adres e-mail, możesz spróbować wysłać korespondencję z innego adresu, najlepiej z innej domeny?

Komentarz

wiadomości na skrzynkę są odrzucane

wiadomości na skrzynkę są odrzucane, dlatego podam mój nr karty [ciach] i spytam dlaczego po raz kolejny nie działają kanały "bez opłat" TNK,
          dzieje się tak regularnie co kilka miesięcy , czy ktoś za to odpowiada , czy tak jest bo tak ma być i nikogo to nie interesuje,że odbiorcy pozbawiani są dostępu do programów na kilka tygodni ,co kilka miesięcy??????
          Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2015-09-28, 08:21.

Komentarz

z wp.pl .....ok spróbuje z innej

Komentarz

Trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytania, możesz je skierować listownie do Cyfrowego Domu. Natomiast to co mogę to zrobiłam, czyli zanim usunęłam numer karty z forum, to wysłałam na nią uprawnienia. Ustaw proszę dekoder na kanale TVP 1, na tym programie karta najszybciej je pobierze. Aktywacja może trwać nawet do 24h.

Komentarz

dekoder znowu dziala

Dzieki za szybka reakcje,dekoder zostal aktywowany,

Komentarz

Problem z odbiorem TVN na karte

Chciałbym poprosić o radę - po kilkuletniej przerwie ( poprzednie doładowanie karty skończyło się w 2012 ) chciałem powrócić do oglądania TVN na kartę - doładowanie na 3 m-ce ( do XII.2015 ) zostało zaksięgowane, sprawdzenie na stronie https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php potwierdza wniesienie opłaty.
                  Niestety po włączeniu dekodera na kanałach z oferty ( TVN, TVP1, TVP2 itd. ) wyświetla się komunikat "Zakodowane". Siła sygnału 90%, jakość 80-82% więc nie jest to problem z anteną, inne programy np. TVP INFO wyświetlają się.
                  Dekoder - oryginalny z zestawu startowego - OPTICUM 4060CX PLUS.

Co może być przyczyną problemu i jak z nim sobie poradzić?

Komentarz

Na taką kartę należy ponowić uprawnienia, przez kilka lat jej nie używałeś, więc nie miała kiedy ich aktualizować. Proszę Cię o kontakt z Moderatorami forum, pomożemy.

Komentarz

Dziękuję Moderatorom za pomoc i rozwiązanie problemu. Już wszystko działa tak jak powinno. Jeszcze raz dziękuję.

Komentarz

tnk nie działa

Proszę o przesłanie uprawnień na kartę, mail wysłany. Dziękuję

Komentarz

Znikają kanały

Witam. Mam problem ponieważ od 1 października 2015 znikają mi kanały. m.in. TV PULS, POLSAT, TV4 czy TVP SPORT. Mój nr karty to proszę o pomoc.
                          Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-10-03, 19:36.

Komentarz

nadal ciemność

napisał(a) frycekx Zobacz post
                            Proszę o przesłanie uprawnień na kartę, mail wysłany. Dziękuję
                            Od piątku włączony kanał tvp1, od czasu do czasu robię reset tunera, ale nic nie to nie daje. Nie używałem tunera kilka miesięcy dlatego proszę o ponowne przesłanie uprawnień. Czy dostanę potwierdzenie na email lub na forum, że uprawnienia poszły ? pozdrawiam moderatorów ;)

Komentarz

TNK brak kanałów

Proszę o przesłanie uprawnień na karty, mail wysłany. Dekodery zostawione na kanale TVP1. Dziękuję.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+