Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tnk sd

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• tnk sd

brak tvn tfp1 tvp2 itd.

Proszę o e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Witam. Czy z kart TNK SD, TNK SD - migracja do Smart HD, lub ze startera Smart HD można przejść na pakiet opłacany w pre-paid "Domowy HD+" - http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy ? Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Maximus Magnus Zobacz post
        Witam. Czy z kart TNK SD, TNK SD - migracja do Smart HD, lub ze startera Smart HD można przejść na pakiet opłacany w pre-paid "Domowy HD+" - http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy ? Pozdrawiam.
        Nie ma możliwości przejścia z TNK SD/Smart HD+ na nc+ na kartę.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
          Nie ma możliwości przejścia z TNK SD/Smart HD+ na nc+ na kartę.
          A z jakiej karty można przejść na ten pakiet? Oczywiście oprócz zakupu dekodera z kartą, który już mam. Pozdrawiam.

Komentarz

Na nc+ na kartę nie da się zmigrować. Musisz po prostu zakupić zestaw z tej oferty. Uszkodził Ci się obecny dekoder lub karta ?
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Ale wydaje mi się, że z kartą NC+MIX już da radę?

Komentarz

Karta nc+ mix to zestaw startowy. Czyli po darmowym miesiącu, jeżeli nie zawrzesz umowy, automatycznie przechodzi na nc+ na kartę.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+