Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak kanałów po doladowaniu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak kanałów po doladowaniu

Witam, bardzo proszę pomoc, karta została doładowana w niedziele a dalej nie mam kanałów nawet tych podstawowych. Wczoraj kontaktowałam się z Biurem Obsługi, jednak minęło już prawie 24h, a dalej nic nie działa.

napisał(a) kinia2516 Zobacz post
    Witam, bardzo proszę pomoc, karta została doładowana w niedziele a dalej nie mam kanałów nawet tych podstawowych. Wczoraj kontaktowałam się z Biurem Obsługi, jednak minęło już prawie 24h, a dalej nic nie działa.
    Jaka karta została doładowana. Miałem podobną sytuację ale włączyłem na TVP1 HD i po chwili były programy.
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam jan

Komentarz

niestety nie znam się na tym dobrze, karta i dekoder byly juz dawno kupione.

Komentarz

Raczej nie ma co dzwonić. W sytuacjach gdy jest brak dostępu do kanałów to lepiej jest wysłać meila do przedstawiciela opisać problem i ewentualnie poprosić o komplet uprawnień, czekać na odpowiedz meilowa i wtedy ponownie uruchomić dekoder i zostawić na kanale na którym się uruchamia. W większości takie problemy po takim kontakcie ustępują jak dostanie się uprawnienia
        Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
        adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
        adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
        adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
        W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
        W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
        Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

brak kanałów bez opłat

Witam mam taki problem, że zgłosiła się do mnie pewna starsza pani z problemem z tv. Kobieta posiada tuner adb 1108s oraz kartę tnk 0b01 i do tej pory płaciła jednorazowo 20 złotych i oglądała kanały bez opłat (typu tvp1,2 czy tvn) przez cały rok. Kilka dni temu okazało się, że kanały bez opłat zgasły karta doładowana na początku roku dołądowanie ważne do 2014-03-04 kanały bez opłat miały świecić przez rok jak to było do tej pory. Kanały kodowane nie świecą natomiast fta działają dobrze a na tunerze wyskakują komunikaty kanał kodowany oraz brak dostępu. Karta była włączona na tvn sd całą noc i komunikaty jak były tak są.
          Czy ktoś wie co zrobić by kanały bez opłat dalej świeciły tak jak to było wcześniej. Wszystkie propozycje mile widziane Pozdrawiam malyszadam.

Komentarz

Napisz do nas w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

Skontaktowałem się z nc+ w mojej sprawie wczora j i dzisiaj na wszystkie możliwe adresy kontaktowe w celu opisania problemu i uzyskania pomocy i teraz się zastanawiam jak długo trzeba czekać na jakąś rekakcje zich strony np. jakąś odpowieć mailową czy w razie portzeby ponowienie uprawnień

Komentarz

napisał(a) malyszadam Zobacz post
                Skontaktowałem się z nc+ w mojej sprawie wczora j i dzisiaj na wszystkie możliwe adresy kontaktowe w celu opisania problemu i uzyskania pomocy i teraz się zastanawiam jak długo trzeba czekać na jakąś rekakcje zich strony np. jakąś odpowieć mailową czy w razie portzeby ponowienie uprawnień
                U nich jest droga... przez mękę, ja chciałem uruchomić mix na abonament i mnie odmówili...

Komentarz

@malyszadam
                  Napisz do nas @ na skrzynkę doradca (info poniżej). Postaramy się pomóc.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+