Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o raport na temat kanału Polsat HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Prośba o raport na temat kanału Polsat HD

Witam!
    w wątku http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=67435
    kilku użytkownikow pisało o problemie związanym z nieprawidłowym działaniem funkcji napisy (pojawia sie strona teletekstu ze stroną erotyczną).
    Ponieważ Cyfrowy Polsat "olał" moją skargę związaną z tym problemem postanowiłem, ze napisze skargę do KRRiT. Pragnę jednak zasiegnąć wiecej informacji od użytkowników nc+ czy każdy ma ten sam objaw. Jestem ciekaw czy na dekoderach Polsatu Cyfrowego problem nie wystepuje.
    Liczę na Waszą pomoc w walce o należyte traktowanie abonentów obojętnie jakiej platformy.
    PS. Napisy na Polsacie widzę, prawidlowo wyświetlane, tylko na kanale Polsatu w DVB-T

Sprawdzałem przed chwilą napisy na Serialu Pierwsza Miłość i napisy współpracują dobrze zgodnie to co dany aktor Mówi ...
    Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Dzięki za info. Znaczy sie, ze jest tylko kilka typow dekoderów, które nie rozumieją sposobu nadawania przez Polsat HD napisów m.in. mój Ferguson Arriva Combo 220.
      Dziwne, ze tylko ten jeden kanał sprawia kłopot

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+