Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana jakości z SD na HD TVP1 i TVP2

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana jakości z SD na HD TVP1 i TVP2

Za parę dni program TVP1 i TVP2 będzie nadawany wyłącznie w jakości HD. Czy to znaczy, że posiadacze kart TNK SD będą również oglądać te programy w jakości HD.

napisał(a) 56shrek Zobacz post
    Za parę dni program TVP1 i TVP2 będzie nadawany wyłącznie w jakości HD. Czy to znaczy, że posiadacze kart TNK SD będą również oglądać te programy w jakości HD.
    TVP 2 już obecnie nadawana naziemnie jest tylko w HD a w TNK dalej w SD. Twoje pytanie o TVP 2 nie ma sensu (odpowiedź masz na swoim dekoderze) a o TVP 1 jest zatem retoryczne. Zresztą co ma CTN (Naziemna Telewizja Cyfrowa) do nadawania satelitarnego? Pytanie chyba dla większości też retoryczne.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Aby rozwiac watpliwosci powiem tak:
      Dziala normalnie w SD TVP1 i TVP2.
      Mam Opticum X80.

Komentarz

U mnie narazie też, ale generalnie jest to chyba dobry kierunek.

Komentarz

napisał(a) marko988 Zobacz post
          U mnie narazie też, ale generalnie jest to chyba dobry kierunek.
          Przecież jedno z drugim (TV naziemna z satelitarną) jak napisałem nie ma żadnego związku. TNK SD (ta pierwsza) będzie zawsze SD.
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+