Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta TNK SD a Polsat

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Karta TNK SD a Polsat

Karta TNK SD aktywowana przed 31.03.2010, na dzień dzisiejszy nie opłacana, działają tylko kanały bezpłatne, które mają być odbierane do końca ważności oferty TNK SD.
    Czy dyspozycja włączenia na tej karcie Polsatu nie zmienia jej statusu ważności, tzn. oglądamy dalej kanały bezpłatne tak jak poprzednio, z tym że dochodzi Polsat ?

Aktywacja Polsatu, nie zmienia zasad udostępniania kanałów bez opłat.

Komentarz

Drobna uwaga: karta przestanie działać na niektórych dekoderach...
      Multiroom Standard: 5720SX + 2x DSIW74 (było 5800S)

Komentarz

Również ja zastanawiałam się, czy jeśli aktywuje Polsat, nie pokręce nic i nadal będą dostępne te kanały, jak też kanały FTA.
        Można aktywować polsat on-line?

Komentarz

Z tego co mi wiadomo to polsat powinien już działać w tnk bez dodatkowych aktywacji. (dodano stosowny identyfikator do przekazu satelitarnego).
          Pakiet Comfort 22,50zł, Canal+ 8 40zł, Eleven 15,90zł ,multiroom standard 10zł do 31.07.2020 Pozdrawiam Dodo1984!

Komentarz

Na razie brak kanałów, oprócz tych FTA

Komentarz

@Slawia,
              w celu aktywacji Polsatu na kartach TNK SD, konieczny jest kontakt telefoniczny z infolinią. Natomiast on-line możesz zmigrować do oferty SMART HD+. Wówczas po zakończeniu migracji Polsat w wersji HD, zostanie automatycznie aktywowany na Twojej karcie.

Komentarz

Witam jeszcze w starym roku.
                Mam dekoder sd Technisat Digit CD. Jeśli aktywuje polstat, to czy będę miała nadal wszystkie programy.
                Pytam, bo słyszałam, że na niektórych dekoderach coś się wyrabia i programy znikają.

Komentarz

Polsat jest dostępny bez żadnych aktywacji.

Komentarz

napisał(a) Slawia Zobacz post
                    Witam jeszcze w starym roku.
                    Mam dekoder sd Technisat Digit CD. Jeśli aktywuje polstat, to czy będę miała nadal wszystkie programy.
                    Pytam, bo słyszałam, że na niektórych dekoderach coś się wyrabia i programy znikają.
                    @Slawia na tym dekoderze dostępne będziesz miała tylko i wyłącznie kanały SD nadające w DVB-S, natomiast brak będzie kanałów nadających w DVB-S2. Także licz się z tym jeśli zmigrujesz na smart hd+ to nie będziesz miała dostępu do kanałów HD a i do niektórych SD również gdyż nadają one w DVB-S2.
                    turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                    nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

Chodzi o tzw CAID karty. Powoduje to, ze na tunerach tupu Ferguson, jest ciemność ....
                      Ale poczciwe Opticum X80 daja rade. Nie ma oczywiście kanałów HD i tych do nadaja z MPEG-4 / DVB-S2 np Stopklatka TV Religia TV

Wszystko zależy, co kto oglada.

Komentarz

@Koszałek jeśli masz starego Ferdka typu AF np 7318 lub 6318, wystarczy, że wgrasz do niego oryginalne oprogramowanie Conax ze strony producenta i wówczas karta z Caid 0B01 Ci zadziała w tych tunerach.
                        Softy producenta tutaj:
                        http://www.ferguson-digital.eu/pl/co...litarne/Conax/
                        Lista_conax_AFxx18_TNK_SMART_by_Tygrysi@tko_150712
                        Tylko pod soft FABRYCZNY Conax (karta TNK Smart HD) tutaj:
                        http://upek-plff.cba.pl/full/index.p...20KANALOW%20AF

Komentarz

Te softy fabryczne fergusona sa oszkliwe
                          Patrzeć na nie nie idzie. Lepiej kupić jakiegos Opticuma (fajna grafika, łatwa obsługa).

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+