Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proszę o informację które z poniższych kanałów nie są u Ciebie dostępne (wszystkie wymienione to stacje SD):
    1. ale kino+
    2. Planete+
    3. kuchnia+
    4. Domo+
    5. teleTOON+
    6. MiniMini+

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      Proszę o informację które z poniższych kanałów nie są u Ciebie dostępne (wszystkie wymienione to stacje SD):
      1. ale kino+
      2. Planete+
      3. kuchnia+
      4. Domo+
      5. teleTOON+
      6. MiniMini+
      teleToon+ ale dzisiaj zaczął działać po tygodniu zakodowania go.
      Skonczyła się promocja świąteczna dla pre-paidowców i nagle kanał został odkodowany dziwne. Tak jak przyszpuszczałem wcześniej i pisałem do @jurek_nc+ że mogło to mieć właśnie na to wypływ.
      Ostatni raz edytowany przez Raver; 2014-04-24, 19:04.
      turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
      nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• Witam. Widzę że nie jestem jedyny co ma problemy z TNK SD kartą. We wtorek przyjechałem z zagranicy i nie mogę uruchomić moich podstawowych programów. To nie pierwszy raz co mnie dłużej nie było, ale zawsze jakoś załapało. Wczoraj próbowałem u kuzyna na jego n+ dekoderze, i nic. Karta jest z 2009 roku, normalnie musiałyby te programy do 2016 lecieć, albo? Pomocy!!!

Komentarz

• napisał(a) Ed_Harrison Zobacz post
          Witam. Widzę że nie jestem jedyny co ma problemy z TNK SD kartą. We wtorek przyjechałem z zagranicy i nie mogę uruchomić moich podstawowych programów. To nie pierwszy raz co mnie dłużej nie było, ale zawsze jakoś załapało. Wczoraj próbowałem u kuzyna na jego n+ dekoderze, i nic. Karta jest z 2009 roku, normalnie musiałyby te programy do 2016 lecieć, albo? Pomocy!!!
          Postaram się pomóc. W tym celu proszę o przesłanie numeru karty na jeden z @ doradca.

Komentarz

• Serdeczne dzięki, godzine po wysłaniu uprawnień znowu świecą.

Komentarz

• napisał(a) Ed_Harrison Zobacz post
              Serdeczne dzięki, godzine po wysłaniu uprawnień znowu świecą.
              Dzięki za info. Życzę dobrego odbioru.

Komentarz

• Hallo,
                tak samo mam problem z karta TNK SD podstawowe kanały nie rozjaśnia.

Proszę o pomoc panie @Jurku. Bo będę mieć ogromny problem z teściową. ;)

Pozdrawiam i z góry już dziękuje.

Ps. zaraz zamelduje się na adres doradcy@info.

Maximilian

Komentarz

• napisał(a) maximusD Zobacz post
                  Hallo,
                  tak samo mam problem z karta TNK SD podstawowe kanały nie rozjaśnia.

Proszę o pomoc panie @Jurku. Bo będę mieć ogromny problem z teściową. ;)

Pozdrawiam i z góry już dziękuje.

Ps. zaraz zamelduje się na adres doradcy@info.

Maximilian
                  Już wysłałem uprawnienia na Twoją kartę. Wysłałem Ci w tej sprawie e-mail.
                  Przełącz dekoder na TVN i poczekaj.

Komentarz

• Witam również mam problem z karta TNK SD na starych zasadach. Karta używana jest przez 4 miesiące w roku. Zawsze po przerwie wystarczyło zostawić włączony dekoder i wszystko działało. Niestety od wczoraj karta nie może pobrać uprawnień przez co nie mogę oglądać podstawowych kanałów. Wysłałem maila na doradca.n@info2.ncplus.com.pl proszę o pomoc.
                    Ostatni raz edytowany przez pawfel; 2014-05-01, 17:35.

Komentarz

• napisał(a) pawfel Zobacz post
                      Witam również mam problem z karta TNK SD na starych zasadach. Karta używana jest przez 4 miesiące w roku. Zawsze po przerwie wystarczyło zostawić włączony dekoder i wszystko działało. Niestety od wczoraj karta nie może pobrać uprawnień przez co nie mogę oglądać podstawowych kanałów. Wysłałem maila na doradca.n@info2.ncplus.com.pl proszę o pomoc.
                      Do Ciebie również został wysłany @. Poczekaj na uprawnienia.

Komentarz

• tnk sd

Witaj @Jurku dzięki serdeczne za fatygę,
                        ale jak długo się czeka na obraz bo leci już z 2-godziny tvn a obrazu jak nie tak niema.
                        Karta zmieniła z 0b00 na 0b01 ale data dalej stara tzn do 31.03.2014.

To dobrze czy złe ze zmieniła na 01 bo to normalna stara karta SD. ?

pozdrawiam

Komentarz

• napisał(a) maximusD Zobacz post
                          Witaj @Jurku dzięki serdeczne za fatygę,
                          ale jak długo się czeka na obraz bo leci już z 2-godziny tvn a obrazu jak nie tak niema.
                          Karta zmieniła z 0b00 na 0b01 ale data dalej stara tzn do 31.03.2014.

To dobrze czy złe ze zmieniła na 01 bo to normalna stara karta SD. ?

pozdrawiam
                          Uprawnienia mogą przechodzić w ciągu maksymalnie 24h, dlatego proszę o cierpliwość. Dla Ciebie poprawne jest 0b01, ponieważ posiadasz na swojej karcie Polsat.

Komentarz

• No to będę czekać dalej, jak tak mówisz to tak i będzie. ;)

Komentarz

• Aktywacja TNK SD

Witam,

uprzejmie proszę o pomoc w aktywacji karty TNK SD na starych warunkach.
                              Przesłałem właśnie maila na doradca.n@info2.ncplus.com.pl

Serdeczne dzięki

Komentarz

• Również proszę o odblokowanie karty, wysłałem już wcześniej maila na adres doradca.n@info2.ncplus.com.pl. Dekoder jest cały czas ustawiony na kanale TVN.

Doładowałem też wczoraj konto, ale na stronie https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php wciąż pokazuje stary okres doładowania.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+