Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK sd

Dawno nie używałem dekodera i nie działają darmowe programy. Powinny działać do 2016 proszę o pomoc.

Komentarz

• napisał(a) artur.fuks Zobacz post
      Dawno nie używałem dekodera i nie działają darmowe programy. Powinny działać do 2016 proszę o pomoc.
      Konieczny telefon do BOK aby nadali ponownie uprawnienia.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• W tym wypadku szybciej jest napisać do mnie co też uczyniłeś. Uprawnienia wysłane.

Komentarz

• tnk sd działa w połowie

TZN.ważność karty jest do 29.04.2014 ale trochę dziwnie działa gdyż, "brak dostępu" do takich kanałów jak:TVP 1,2, TVN, TVN 7, POLSAT, TV 4, TTV, nawet TV PULS, czyli nie działają kanały które są dostępne bez opłat. Natomiast, kanały za które się płaci SĄ WŁĄCZONE. I co tera?

Komentarz

• napisał(a) cubasa Zobacz post
            TZN.ważność karty jest do 29.04.2014 ale trochę dziwnie działa gdyż, "brak dostępu" do takich kanałów jak:TVP 1,2, TVN, TVN 7, POLSAT, TV 4, TTV, nawet TV PULS, czyli nie działają kanały które są dostępne bez opłat. Natomiast, kanały za które się płaci SĄ WŁĄCZONE. I co tera?
            Tak jak już pojawiała się informacja na forum i to wielokrotnie, napisz swój numer karty na jeden z adresów z mojej sygnatury.

Komentarz

• dzięki będę sprawdzał

EDIT: no rewelka już wszystko dział pozdrawiam
              Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-04-01, 21:27.

Komentarz

• napisał(a) cubasa Zobacz post
                dzięki będę sprawdzał

EDIT: no rewelka już wszystko dział pozdrawiam
                Życzę dobrego odbioru.

Komentarz

• Od dzisiaj powinienem mieć dostęp do kanałów Multi+ z promocji do TNK SD a połowę mam zakodowane co jest grane? Uprawnienia przeszły bo jest Chid=01000203 a brak dostępu do Ale Kino+, Domo+, Teletoon+ oraz nsport, nsport36 i nsport37. Odkodowane są tylko Planete+, Kuchnia+ i MiniMini+.

Patrzyłem na różnych o tej samej nazwie nie działają które wyżej wymieniłem i o dziwo w HD mi działa połowa a druga połowa nie. Natomiast SD tez po połowie tylko inne...

Mianowicie: z Multi+:
                  działają z HD: Planete+HD, Kuchnia+HD, Minimini+HD;
                  działają z SD: Ale Kino+, i Kuchnia+;
                  nie działają z HD: Domo+, Teletoon+, Nsport HD, Nsport36 HD, Nsport37 HD;
                  nie działają z SD: Planete+,Domo+,Teletoon+, Minimini+, Nsport.

Proszę o pomoc przedstawiciela nc+.
                  Ostatni raz edytowany przez Raver; 2014-04-03, 16:15.
                  turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                  nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• Udzieliłem odpowiedzi na Twoje wiadomości na mailu. Gdyby problem nie ustąpił zapraszam do ponownego kontaktu.

Komentarz

• Mam opłaconą kartę do 2016 ! Rozumiem że Ci co mają tak długi okres opłacony nie mogą skorzystać z promocji bo są frajerami którzy już opłacili i NC+ ma ich w .... Szkoda tylko że w regulaminie promocji była informacja że tacy naiwniacy też łapią się na tą promocję.

Komentarz

• napisał(a) Raver Zobacz post
                        Od dzisiaj powinienem mieć dostęp do kanałów Multi+ z promocji do TNK SD a połowę mam zakodowane co jest grane? Uprawnienia przeszły bo jest Chid=01000203 a brak dostępu do Ale Kino+, Domo+, Teletoon+ oraz nsport, nsport36 i nsport37. Odkodowane są tylko Planete+, Kuchnia+ i MiniMini+.

Patrzyłem na różnych o tej samej nazwie nie działają które wyżej wymieniłem i o dziwo w HD mi działa połowa a druga połowa nie. Natomiast SD tez po połowie tylko inne...

Mianowicie: z Multi+:
                        działają z HD: Planete+HD, Kuchnia+HD, Minimini+HD;
                        działają z SD: Ale Kino+, i Kuchnia+;
                        nie działają z HD: Domo+, Teletoon+, Nsport HD, Nsport36 HD, Nsport37 HD;
                        nie działają z SD: Planete+,Domo+,Teletoon+, Minimini+, Nsport.

Proszę o pomoc przedstawiciela nc+.
                        Od wczoraj mam problem z jednym kanałem tj. Teletoon+ który jest zakodowany. Wszystkie inne działają a ten nie. Co może być przyczyną. Proszę o pomoc w tym zakresie.
                        nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• Odpowiedź wysłałem na Twoją wiadomość z doradcy.

Komentarz

• Nic nie pomogło kanał jak zgasł 17.04.2014 r. (od momentu promocji świątecznej dla użytkowników pre-paid którzy mają tylko dostęp do pakietu bez opłat) gdzie od 04.04.2014 r. działał normalnie a od czwartku został zakodowany. Nie pomogło przesyłanie nowych uprawnień (a także restart), ani także ponowne wyszukanie i na tr. 11.411 pol.H i na 11.258 pol.H (jakość sygnału na obu transponderach 80%) jest zakodowany.
                            Ostatni raz edytowany przez Raver; 2014-04-21, 10:50.

Komentarz

• napisał(a) Raver Zobacz post
                              Nic nie pomogło kanał jak zgasł 17.04.2014 r. (od momentu promocji świątecznej dla użytkowników pre-paid którzy mają tylko dostęp do pakietu bez opłat) gdzie od 04.04.2014 r. działał normalnie a od czwartku został zakodowany. Nie pomogło przesyłanie nowych uprawnień (a także restart), ani także ponowne wyszukanie i na tr. 11.411 pol.H i na 11.258 pol.H (jakość sygnału na obu transponderach 80%) jest zakodowany.
                              Wysłałem na Twoją kartę komplet uprawnień. Pozostaw swój dekoder na kanale TVN przez kilka godzin, abyśmy mieli pewność, że uprawnienia poprawnie się na niego ściągną. Po tym wyszukaj od nowa kanały na TP 11411 H

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                                Wysłałem na Twoją kartę komplet uprawnień. Pozostaw swój dekoder na kanale TVN przez kilka godzin, abyśmy mieli pewność, że uprawnienia poprawnie się na niego ściągną. Po tym wyszukaj od nowa kanały na TP 11411 H
                                Niestety pozostawienie dekodera na kanale TVN na 24 godziny nic nie pomogło. Nadal to samo. Co dalej robić?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+