Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Promocja dla użytkowników TNK SD! http://satkurier.pl/news/97408/dodat...-w-tnk-sd.html
    PAY TV:
    • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
    • CP - Darmowy HD
    • TNK - Smart HD+ & Multi+
    • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
    • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

Ciekawy jestem, czy promocja w TNK HD/NNK poszła tak dobrze, że postanowili ją powtórzyć w TNK SD, czy tak źle, że postanowili poszukać kasy tym razem wśród uzytkowników TNK SD ;).
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Zachęcam do skorzystania z promocji.

@tomkep, od dłuższego czasu posiadacze ofert pre paid postulowali o dodanie nowych kanałów. Teraz zostały one udostępnione w promocji i nie ma potrzeby szukania drugiego dna, którego nie ma. Moim zdaniem jeżeli ktoś doładowuje regularnie swoją kartę to będzie to dla niego bardzo miły Bonus. Zważywszy na fakt, że nie ponosisz tutaj dodatkowych kosztów jak tylko doładowanie karty.

Komentarz

@Piotrek_nc+, a jak skończy się promocja, to czy te kanały w jakiejś formie również będą dostępne dla użytkowników zarówno TNK SD, jak i ich odpowiedniki HD w TNK HD i N na kartę?
          PAY TV:
          • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
          • CP - Darmowy HD
          • TNK - Smart HD+ & Multi+
          • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
          • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

Dokładnie. Ćwiczyliśmy już manewr z bonusem w postaci Foxów i NatGeo i zostało... NIC. Więc się doszukuję drugiego dna, tym bardziej że dorzucone są kanały własne, czyli ich udostępnienie nie kosztuje jakoś ekstra po stronie wydatków. Ale w jednym masz rację @Piotrek_nc+ - darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy ;).

A tak a'propos nowej promocji - piękną grafikę dodaliście. Ale przy okazji ktoś utrącił link do informacji dla użytkowników TNK HD/NNK. Co się polepszy, to się po...przy. Mógłby to ktoś poprawić.

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post

A tak a'propos nowej promocji - piękną grafikę dodaliście. Ale przy okazji ktoś utrącił link do informacji dla użytkowników TNK HD/NNK. Co się polepszy, to się po...przy. Mógłby to ktoś poprawić.
              Możesz podać dokładniejszą informację wraz z linkami?

Komentarz

@Luki555 pokazał to pięknie w wątku o TNK HD: http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...&postcount=186. A ja mogę dodać, że zamiast tekstu linku jest wsadzony pusty obrazek o dźwięcznej nazwie clear.gif i rozmiarze 1px na 1px. Czy link jest, ale go nie widać.
                Ostatni raz edytowany przez tomkep; 2014-03-05, 10:38.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                  Zachęcam do skorzystania z promocji.

@tomkep, od dłuższego czasu posiadacze ofert pre paid postulowali o dodanie nowych kanałów. Teraz zostały one udostępnione w promocji i nie ma potrzeby szukania drugiego dna, którego nie ma. Moim zdaniem jeżeli ktoś doładowuje regularnie swoją kartę to będzie to dla niego bardzo miły Bonus. Zważywszy na fakt, że nie ponosisz tutaj dodatkowych kosztów jak tylko doładowanie karty.
                  Szkoda tylko, że początkiem roku doładowałam konto kwotą 240zł

Komentarz

Lista kanalow TNK oraz duplikat karty TNK

Witam
                    Prosze o liste kanalow (aktualna) wraz z parametrami i czestotliwosciami.
                    Na stronie TNK jest nie aktualna bo wiem, ze napewno dziala Polsat News a np na liscie go nie ma.

Ponadtto prosze o info na jakiej zasadzie wymieniacie karty. Bo doradcy na infolini udzielaja sprzecznych informacji. Przyklad mam mala karte sim bo kiedys byly takie dekodery, a teraz mam inny i nie pasuje bo za mala. Mam aktywne tylko bezplatne kanaly i nie chce jej doladowywac bo to co mam wystarcza.

Komentarz

• napisał(a) Koszałek Zobacz post
                      wiem, ze napewno dziala Polsat News
                      Na pewno ? To coś nowego dla mnie...

napisał(a) Koszałek Zobacz post
                      Ponadtto prosze o info na jakiej zasadzie wymieniacie karty.
                      Z tego co wiem to płacisz stówkę i wymieniają.

Komentarz

• No dobra moze cos pomylilem z tym Polsat News ale brakuje mi aktualnej listy.

Co do wymiany chce rozwiac watpliwosci i nie wiem dlaczego mialbym placic 100 za wymiane ... Skoro takie kiedys dekodery byly.

Komentarz

• Kup starter telefoniczny na kartę za 5zł, wyłam kartę sim i z użyciem taśmy klejącej umieść swoją kartę tnk tam gdzie była karta sim.

Wyjdzie taniej. Pozdrawiam

Komentarz

• Mam dwie pytania na które o odpowiedź proszę przedstawiciela nc+ mianowicie:

1. Czy na Karcie TNK SD można zmigrować na ofertę NC+MIX albo abonamentową?
                            2. Czy wtedy obecna moja karta będzie działać na aleternatywnym odbiorniku jak to mam dotychczas korzystając z TNK SD?
                            turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                            nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• Odpowiedź na oba pytania brzmi nie. Tylko na dekoderach z ofert nnk lub TNK HD oraz dekoderach własnościowych Multiroom można taką ofertę uruchomić. Co za tym idzie dekoder cały czas jest sparowany z konkretną kartą.

Komentarz

• W alternatywnym odbiorniku można za to użyć moduł NNK / nc+mix

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+