Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Posiadam kartę TNK "na starych zasadach" dwa dni temu padły mi darmowe kanały - mógłbym kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?
    Nr karty: 02000386338-6

Komentarz

napisał(a) genio Zobacz post
      ...
      nie mogę się dodzwonić do BOK tel.703 102 602 połączenie nie może być zrealizowane ...
      Masz u swojego operatora zablokowane połączenia na numery premium (extra płatne).
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Moze mi ktos wlaczyc polsat na tnk sd 02000030xxxxtnx
        Ostatni raz edytowany przez Flash18; 2013-11-23, 14:35. Powód: nr do poprawy

Komentarz

napisał(a) Flash18 Zobacz post
          Moze mi ktos wlaczyc polsat na tnk sd [ciach moje] tnx
          Podobno tylko przez konsultanta telefonicznego.
          PS
          Nie podawaj numeru karty na forum.
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) Flash18 Zobacz post
            Moze mi ktos wlaczyc polsat na tnk sd 02000030xxxxtnx
            -zadzwoń pod ten nr, 224170130 i zleć włączenie polsatu w tnk sd,tylko chwilka...

Komentarz

napisał(a) bursztek Zobacz post
              Posiadam kartę TNK "na starych zasadach" dwa dni temu padły mi darmowe kanały - mógłbym kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień?
              Też tak miałem: dzwoniłem po uprawnienia i nic... Sprawdziłem kartę: okazało się, że przełączyła się ona na NC+ = 0B01 (a nie zamawiałem Polsatu!). Niestety musiałem zmienić oprogramowanie w moim starym Fergusonie...
              Multiroom Standard: 5720SX + 2x DSIW74 (było 5800S)

Komentarz

Problem z uprawnieniami TNK SD FERGUSON ARIVA @ LINK TT

Witam mam podobny problem co kolega z odbiornikiem Ferguson.Mój model to ARIVA @ LINK TT.Do tej pory nie miałem powodu do narzekań ale zachciało mi
                się Polsatu i zadzwoniłem do BOK zgodnie z tym co przeczytałem na stronie
                SAT KURIERA że trzeba poprosić o aktywację .Po kilku minutach od mojego telefonu straciłem wszystkie programy Darmowe te do 2016 roku (bo ten pakiet tylko miałem) dodam jeszcze ze posiadam dwie stare karty TNK SD
                PIERWSZA O NR [ciach]
                DRUGA O NR [ciach]
                Dekoder trzymam non stop na kanale TVN SD Wyjmowałem moduł kartę robiłem
                restarty i wyciągałem wtyczkę i ciągle pokazuje dekoder no access.Odbiornik ma
                najnowsze oprogramowanie z 28 listopada 2012.Moduł na jakim odbierałem cały
                czas to Reality Cam 4 + wersja 1,1 lub 1,0.
                Status subskrypcji TVN 1-11-2013-30-11-2013 01000000
                Dzwoniłem do BOK w sobotę pan mnie zapewnił że wysłał ponownie nowe uprawnienia dziś jest poniedziałek i nic.Domyślam się że chodzi tu pewnie o ten
                CAID ale może nie a czy zmiana modułu coś by zmieniła czy to po prostu wina TNK
                już sam nie wiem Pomóżcie

Komentarz

napisał(a) tomek2925 Zobacz post
                  ...Do tej pory nie miałem powodu do narzekań ale zachciało mi
                  się Polsatu i zadzwoniłem do BOK zgodnie z tym ... że trzeba poprosić o aktywację .Po kilku minutach od mojego telefonu straciłem wszystkie programy Darmowe te do 2016 roku (bo ten pakiet tylko miałem) ... Pomóżcie
                  Dobrze mi nie skusiło prosić o Polsat na TNK, bo mam go przecież w naziemnej. Ty nie jesteś pierwszy który ma problemy po próbie uruchomienia (darmowego) Polsatu.

Komentarz

@tomek2925 pójdź do znajomego, co ma tuner przystosowany TYLKO do odbioru na system Conax, np. Opticum. Ja również mam u siebie jeszcze starą kartę TNK SD, która jest ważna na pakiet bez opłat do 2016r. Po zamówieniu Polsatu przez BOK TNK, również zgasła mi karta ale zmieniła Caid na 0B01 i po około 20 minutach trzymania jej na kanale TVN SD- wszystkie kanały z pakietu bez opłat ponownie zaświeciły, w tym kanał Polsat. W Twoim przypadku tak jak wspomniałem na początku, przełóż kartę do tunera z czytnikiem na Conax i poczekaj aż w nim Ci karta złapie nowe uprawnienia. Jeśli nie masz takowego tunera na Conax- spróbuj pójść do Punktu NC+ lub innego sprzedawcy i poproś czy mogli by Ci "złapać" uprawnienia na ich tunerze dla Twojej karty TNK SD.

Komentarz

Witam to co miesiąc musiał bym chodzic z kartą tnk do kogoś ?

Komentarz

Witam dziś Panowie z działu doradztwa nc+ po uprzednim kontakcie mailowym wysłali mi komplet
                        uprawnień ale na razie widzę ciemność na ekranie ale czekam może coś się objawi.

Komentarz

Zamawiałeś Polsat, więc Twoje karty przełączyły się na CAS7 (0B01) i Twój Reality Cam 4 + sobie z tym nie radzi... Teraz mam pytanie: czemu moduł, a nie wbudowany czytnik?

Komentarz

Witam dlatego ten moduł miałem bo wbudowany nie przepuszczał
                            0B00 a na Reality do tej pory chodziło i jak przeszły uprawnienia to
                            przekładem kartę do czytnika tunera bo przez moduł nie działała mi
                            Religa tv a teraz wszędzie nie działa.

Komentarz

wylaczenie darmowych kanalow

Posiadam kartę TNK "na starych zasadach" dzis padly darmowe kanały. Myslalem na poczatku ze to dekoder padl lub zostaly zmienione czestotliwosci ale to nie to pozniej trafilem na ta strone. Mógłbym kogoś poprosić o ponowne przesłanie uprawnień? Z gory dziekuje.

Komentarz

Też posiadam kartę TNK "na starych zasadach" i też padły mi kanały... Już 4 miesiąc z rzędu!
                                Czyli to jakaś nowa metoda sprawdzania aktywnych kart

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+