Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proszę o wysłanie uprawnień karta tnk sd.e-mail wysłany.

Komentarz

• Wszystko działa. Dziękuję.

Komentarz

• Wysłałem maila z prośbą o wysłanie uprawnień i zostałem poinformowany, że już nie można tego załatwić mailowo? Tu widzę, że dostajecie tak uprawnienia. Trafiłem na konsultanta, który mnie spławił?

Komentarz

• mnie kazali dzwonic i dzwonie od 2 h , juz nie pamietam ile razy, nie idzie sie dodzwonic

Komentarz

• Cwaniaki, wszystko żeby zniechęcić klientów.

Komentarz

• Proszę o nadanie uprawnień na kartę i tak miesiąc w miesiąc przechodzę na kablówkę bo to nie ma sensu

Komentarz

• Oscar63,

w celu nadania uprawnień na kartę proszę o kontakt z BOK Telewizji na kartę. Konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

• Po reaktywacji kanały zaświeciły ale bez TVN. Nie jest już dostępny, czy zmienił parametry nadawania? Na jakie?

Komentarz

• Proszę o wysłanie uprawnień karta TNK SD

Komentarz

• Oferta TNK SD jest pomału wygaszana tuż po 12 na TVN z transpondera 10.892 H ciemność. Reszta jak narazie dostępna....
                      turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                      nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• witam. proszę o dokonanie aktywacji karty. mail wysłany

Komentarz

• napisał(a) sargus Zobacz post
                          witam. proszę o dokonanie aktywacji karty. mail wysłany
                          Przecież TNK SD nie działa od kilku miesięcy.
                          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• @sargus,
                            Oferta Telewizji na kartę SD wygasła 31 października 2016r. Karty nie da się już aktywować.

Komentarz

• witam mam pytanie wczoraj wykupilem doladowanie I moja karta jest aktywna na rok ale nadal nie mam zadnego kanalu potrzebuje pomocy

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+