Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witam
    Bardzo proszę o ponowienie uprawnień na kartę tnk sd, aktywowaną na starych zasadach, z pakietem bez opłat ważnym do 2016 roku.
    Informacje szczegółowe przesłałem na doradca@info2.ncplus.com.pl
    Z góry dziękuję.

Komentarz

• U mnie już wszystko działa
      Mega profesjonalne podejście do klienta.
      Bardzo dziękuje Paweł_nc+ za pomoc.

Pozdrawiam szujram

Komentarz

• brak uprawnien tnk sd

Witam
        prosze o pomoc w uruchomieniu karty TNK mój problem jest opisany w meilu do administratora
        doradca@info2.ncplus.com.pl

z góry dziekuje

Komentarz

• Również proszę o przywrócenie dostępu do podstawowych kanałów TNK aktywowanej na starych zasadach. Mój problem opisany e-mailu wysłanym na doradca@info2.ncplus.com.pl

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Komentarz

• Szanowni,
            kwestie braku uprawnień w ofertach TNK SD/ Smart HD+ należy zamieszczać tu http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=68070.

Komentarz

• napisał(a) ronin1964 Zobacz post
              pytanie do adm.
              szwagierka posiada telewizje na kartę sd ,obecnie chciała by przejść na ofertę smart hd ,i pytanie czy na obecnym dekoderze TECHNISAT DIGIT S2-CD
              może oglądać ,rozumiem że kanały HD nie będą dostępne ,czy będą dostępne wiadomo w jakości sd,i czy wystarczy aktywować i będzie wszystko ok
              Dzień dobry mam problem doładowaniem TNK SD doladowalem konto na czy
              miesiące na stronie sprawdzałem konto jest do ładowane a nie mam od
              kodowanych kanałów mam dekoder TechniSat DIGIT S2 CD E FL nie
              korzystałem nie go dwa i pół roku co muszę zrobić by mi kanały od
              blokowali karta xxxxxxxxxxxxxx
              Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-04-02, 17:17. Powód: dane

Komentarz

• @krzysiek0233 wyjmij i włóż kartę na włączonym dekoderze. Jeśli to nie pomoże, to wyłącz na kilka minut dekoder z prądu i ponownie go włącz. Najprawdopodobniej Twoja karta nie złapała uprawnień. W ostateczności idź do sąsiada i u niego w dekoderze (ze sprzętem własnym - nie ten dedykowany od ncplus) włóż Twoją kartę do czytnika, obsługującego karty w systemie Conax i zaczekaj na pobranie uprawnień na TVP1 SD lub TVP 1 HD.
                Po w/w zabiegach, kanały z Twojej karty powinny Ci grać. Powodzenia. Pozdrawiam pablo82
                Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2015-04-02, 18:22.

Komentarz

• WIKTORW7

Witam
                  Bardzo proszę o ponowienie uprawnień na kartę tnk sd, aktywowaną na starych zasadach, z pakietem bez opłat ważnym do 2016 roku.
                  Z góry dziękuję.

Komentarz

• Brak dostepu na TVK SD

Witam
                    Z góry dziękuję.

Komentarz

• Rexx - prośba o odblokowanie

Witam
                      Z góry dziękuję.

Komentarz

• Uprawnienia

Wyjeżdżając na święta, miałem wszystkie programy, po powrocie tylko kilka. Da się coś na to poradzić?
                        Wiadomość wysłałem na PW
                        Za pomoc dziękuję i pzdr @niemy

Poszło

Śmiga, dziękuję za szybką interwencję.
                        Pzdr @niemy
                        Ostatni raz edytowany przez niemy; 2015-04-11, 18:36.

Komentarz

• Napisz do nas e-mail. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

• Uprawnienia

Witam, radość moja nie trwała długo. Dzisiaj znowu ciemność, ale na wszystkich programach, świecą tylko FTA.
                            Poproszę o pomoc wysłałem już info na PW
                            Pzdr @niemy

Komentarz

• Uprawnienia

Świeci ponownie.
                              Dziękuję
                              Pzdr. @Niemy

Komentarz

• Jakiś czas nie używałam TNK, dziś włączyłam i brak sygnału na wszystkich kanałach. Karta opłacona do 2016. Liczę na pomoc i piszę e-mail, pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+