Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witam, karta tnk sd po paru latach doładowana. żaden kanał nie działa. chodziła całą noc na tvn, nie złapała uprawnień. co zrobić?
    nie wiem czy tutaj napidać numer karty? na profilu publicznym?

Komentarz

• napisał(a) przemek79 Zobacz post
      Witam, karta tnk sd po paru latach doładowana. żaden kanał nie działa. chodziła całą noc na tvn, nie złapała uprawnień. co zrobić?
      nie wiem czy tutaj napidać numer karty? na profilu publicznym?
      Na publicznym forum nie podajemy takich danych. Możesz je przesłać na @ doradca zgodnie z moją sygnaturą.

Komentarz

• Wysłałam do Państwa maila zgodnie z instrukcją Podałam nick z forum i nikt nie odpowiedział, czy może ktoś sprawdzić mojego maila?

Komentarz

• @Majeczka- odpowiedź wysłana dosłownie przed chwilą. Sprawdź swoją pocztę.

Komentarz

• Wysłałam do Państwa maila zgodnie z instrukcją Podałam nick z forum Moja karta 1.06.14 przestala odbierac ?

Prosze sprawdzic

Komentarz

• @assi76- odpowiedź udzielona

Komentarz

• Mam kartę startowa smart hd po aktywacji nie działa mam dekoder 5800s kupiony z karta nc mix dlaczego smart hd nie działa na tym dekoderze

Komentarz

• napisał(a) Kaśka Zobacz post
                  Mam kartę startowa smart hd po aktywacji nie działa mam dekoder 5800s kupiony z karta nc mix dlaczego smart hd nie działa na tym dekoderze
                  Bo dekoder jest parowany z kartą w nc mix i smart nie pójdzie.Kup inny dekoder nie z parowany z kartą.
                  WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                  01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Witam
                    od dziś rana na kanałach darmowych mam napis "brak sygnału", telewizja doładowana na rok w lutym.
                    Co mam zrobić?

Komentarz

• Ja mam też ten problem , nie działają mi niektóre programy. co robić ?

Komentarz

• napisał(a) m1d5 Zobacz post
                        Witam
                        od dziś rana na kanałach darmowych mam napis "brak sygnału", telewizja doładowana na rok w lutym.
                        Co mam zrobić?
                        Z jakiego dekodera korzystasz?

napisał(a) zanzik Zobacz post
                        Ja mam też ten problem , nie działają mi niektóre programy. co robić ?
                        Napisz proszę jaki pojawia komunikat na brakujących kanałach?

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                          Z jakiego dekodera korzystasz?

DEKODER TECHNISAT DIGIT S2-CD

Komentarz

• Włącz proszę kanał TVN SD i naciśnij na pilocie od dekodera zielony przycisk. Z wyświetlonej planszy odczytaj częstotliwość transpondera, symbol rate, FEC oraz moc i jakość sygnału.

Komentarz

• Częstotliwość transpondera 11393
                              Symbol rate 27500
                              FEC 5/6
                              moc 85
                              jakość 5,0 dB

Komentarz

• @m1d5,
                                przepraszam, że dopiero teraz odpisuje. Jeśli usługa nadal nie działa prawidłowo, napisz do nas przez skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści podaj numer karty.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+