Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder nie łapie uprawnień , nie używany od stycznia , proszę o pomoc . Brak darmowych kanałów .

Komentarz

• TNK nieaktywna

Witam
      Od dzisiaj nie moge ogladac bezplatnych programow TNK.

wali

Karta juz zalapala uprawnienia.
      Ostatni raz edytowany przez wali; 2014-05-13, 22:03.

Komentarz

• Dobry wieczór,

posiadam karte TNK która powinna dzialac do 2016 roku.
        Dzisiaj przestala dzialac i nie lapie uprawnien.

Dzwonilem pod numer 0048224170130, lecz ten numer juz nie egzystuje.

Email do doradcy zostal wyslany.

Dziekuje pozdrawiam i prosze o pomoc.

Komentarz

• Witam,

tez proszę o pomoc, karta na TVN od wczoraj, serdecznie dziekuję i pozdrawiam.

EDIT: dziękuję za błyskawiczną pomoc, linijka ITI 2 Neovision pojawiła się w uprawnieniach zaraz po mailu od Pana,
          po czym przełączyłem dekoder z TVN na religia.tv, po 20 min wyjąłem i włożyłem ponownie kartę, zaświeciło.
          Ostatni raz edytowany przez jobiman; 2014-05-16, 17:18.

Komentarz

• Dziękujemy za informację.

Komentarz

• witam,
              u mnie taka sama sytuacja, karta TNK SD, niby do 2016 powinna byc aktywna ale niestety nie swieca zadne kanaly te darmowe. Dodam, ze karta byla nie uzywana kilka miesiecy.
              Co robic ? Dodzwonic sie nie moge /jestem za granica Polski/

Komentarz

• napisz do nas w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

• Podobnie jak u innych powyżej - karta TNK SD sprzed roku 2010. Brak dostępu do darmowych kanałów - na początku roku działało ok, obecnie brak dostępu, a powinno być do roku 2016 (TVN,TVN7,TVP1,TVP2...)

Komentarz

• napisał(a) piotr_jr Zobacz post
                    Podobnie jak u innych powyżej - karta TNK SD sprzed roku 2010. Brak dostępu do darmowych kanałów - na początku roku działało ok, obecnie brak dostępu, a powinno być do roku 2016 (TVN,TVN7,TVP1,TVP2...)
                    prześlij proszę dane karty na nasz e-mail. Sprawdzę szczegóły.

Komentarz

• Dziękuje za pomoc - dane przesłałem mailem i otrzymałem informację o uprawnieniach do karty. Dekoder zostawiłem włączony na kanał TVN (wg opisu) ale przez 24 godziny uprawnień nie złapał. Zrobiłem reset do uprawnień fabrycznych - stanęło na aktywacji karty i nie chciało zaczytać, ale jak dałem aktywuj później to okazało się że darmowe programy już działają.
                      Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Komentarz

• Dziękuję za przesłane informacje. W przypadku pytań zapraszam ponownie.

Komentarz

• Halo
                          karta TNK SD, niby do 2016 powinna byc aktywna ale niestety nie swieca zadne kanaly te darmowe. Dodam, ze karta byla nie uzywana dwa miesiece.

Komentarz

• napisał(a) janbrost Zobacz post
                            Halo
                            karta TNK SD, niby do 2016 powinna byc aktywna ale niestety nie swieca zadne kanaly te darmowe. Dodam, ze karta byla nie uzywana dwa miesiece.
                            Prześlij nicki numer karty na jeden z adresów @ doradca. Pomogę.

Komentarz

• Dziś nie odbieram TVP1, TVP2 i innych darmowych kanałów w TNK. Płatne są. Karta opłacona do 2016.
                              Nie wiem czy to chwilowy problem czy inny.

I jeszcze pytanie co do PULS2, którego nie odbieram, a na liście TNK jest. Mam odbiornik TechniSat DIGIT S2-CD - czy istnieje możliwość odbioru tego kanału przeze mnie?

Komentarz

• napisał(a) miraga80 Zobacz post
                                Dziś nie odbieram TVP1, TVP2 i innych darmowych kanałów w TNK. Płatne są. Karta opłacona do 2016.
                                Nie wiem czy to chwilowy problem czy inny.

I jeszcze pytanie co do PULS2, którego nie odbieram, a na liście TNK jest. Mam odbiornik TechniSat DIGIT S2-CD - czy istnieje możliwość odbioru tego kanału przeze mnie?
                                Tak jak pisałem w poprzednim poście- prześlij swoje dane na @ doradca zgodnie z moją sygnaturą.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+