Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę (TNK SD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Telewizja na kartę (TNK SD)

W tym wątku dyskutujemy na temat oferty TNK SD.

TNK SD:
    -cyfrowa jakość obrazu i dźwięku
    -jasne reguły: zero umów i formalności, zero abonamentu - podłączasz, aktywujesz i oglądasz

TNK _SMART HD

Mam pytanie czy jak przejde na smart hd to po 31 dniach mi zablokuja darmowe programy???

Komentarz

Zablokują po miesiącu od wygaśnięcia pakietu na doładowanie.
      ADB 5800sx - Świat HD
      ADB 5800s (enigma2) - Cyfra+
      ADB 1180S - Smart HD
      PlayStation2

Komentarz

Może mi ktoś powiedzieć co oznaczają te dwie gwiazdki przy niektórych kanałach

Komentarz

aktywacja starej karty TNK SD

Mam dekoder z TNK SD, ktory byl dodawany jako promocja do abonentu w n-ce w 2010 roku. Karta jest jeszcze nieaktywowana i nie wiem, czy mozna jeszcze ja aktywowac czy nie ? Musze cos miec po rezygnacji z nowej ofert nc+.

Komentarz

napisał(a) aragog Zobacz post
            Mam dekoder z TNK SD, ktory byl dodawany jako promocja do abonentu w n-ce w 2010 roku. Karta jest jeszcze nieaktywowana i nie wiem, czy mozna jeszcze ja aktywowac czy nie ? Musze cos miec po rezygnacji z nowej ofert nc+.
            Włącz tuner i włącz TVN uprawnienia same powinny wejść na kartę. Jak nie to zadzwoń niech ci prześlą uprawnienia. Stare karty mają podstawowe kanały do 2016 roku za free.
            Ostatni raz edytowany przez bigmaczek; 2013-04-03, 07:55.
            N ie dam się C waniakom+ - Umowa wypowiedziana

Komentarz

w tnk sd ważność do 2016 r. miały/mają karty aktywowane do dnia 31 marca 2010 r. karty aktywowane po tej dacie mają ważność 12 miesięcy od wygaśnięcia ostatniego doładowania .
              aragog musisz aktywować kartę przez stronę https://ssl.telewizjanakarte.pl/akty...z_internet.php lub sms - em
              Ostatni raz edytowany przez mientoliptus; 2013-04-03, 09:46.
              LG 42PJ350 (odblokowane gniazdo usb divx ) , ADB 2850ST TNK HD

Komentarz

Dzieki koledzy - wypowiedznie juz poszlo, wiec musze dzialac

Komentarz

Mam karte TNK SD. Aktualnie z interesujacych mnie kanalow jest tam nSport dalej (leca nawet mecze Ekstraklasy i niektore inne ciekawe wydarzenia, od Canal+). Karta nie byla doladowywana od ok. roku. Czy jesli zrobie po tak dlugim czasie przelew na doladowanie, to normalnie beda dzialaly te kanaly z oferty TNK SD??

Wedlug wikipedii TNK juz nie istnieje, ale wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze nie jest po prostu dystrybutowana/sprzedawana, prawda? Rozumiem, ze nie ma to wplywu na ogladanie kanalow z oferty?

Komentarz

pytanie do administratora

pytanie do adm.
                    szwagierka posiada telewizje na kartę sd ,obecnie chciała by przejść na ofertę smart hd ,i pytanie czy na obecnym dekoderze TECHNISAT DIGIT S2-CD
                    może oglądać ,rozumiem że kanały HD nie będą dostępne ,czy będą dostępne wiadomo w jakości sd,i czy wystarczy aktywować i będzie wszystko ok

NBOX CLRA/CARBO
                    Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

napisał(a) ronin1964 Zobacz post
                      pytanie do adm.
                      szwagierka posiada telewizje na kartę sd ,obecnie chciała by przejść na ofertę smart hd ,i pytanie czy na obecnym dekoderze TECHNISAT DIGIT S2-CD
                      może oglądać ,rozumiem że kanały HD nie będą dostępne ,czy będą dostępne wiadomo w jakości sd,i czy wystarczy aktywować i będzie wszystko ok
                      Oczywiście, oferta Smart HD będzie dostępna na tym dekoderze.
                      Kanały HD nie będą działały, chyba, że włożysz kartę w dekoder HD.
                      ADB 5800sx - Świat HD
                      ADB 5800s (enigma2) - Cyfra+
                      ADB 1180S - Smart HD
                      PlayStation2

Komentarz

Potwierdzam, posiadając TNK SD możesz po skorzystaniu ze Smart HD korzystać z aktualnie posiadanego dekodera, który służy do odbioru kanałów TNK SD lub możesz zakupić nowy dekoder w przypadku, gdy oprócz nowych kanałów SD chciałbyś mieć możliwość odbioru kanałów HD. Aby odbierać kanały HD dekoder musi posiadać czytnik kart, DVB-s, MPEG4 i system kodowania Conax.
                        Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
                        Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

próbuję od kilku minut aktywować smart hd na stronie https://n.pl/nsklep/promocje/smarthd/zamow
                          wszystko dobrze wpisane ale wprowadzić text z obrazka --niemożliwe do wykonania-----o co chodzi

NBOX CLRA/CARBO
                          Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

Wszystkie kanały ze Smart HD są dostępne na starych dekoderach DVB-S tj. AXN, Orange Sport itd.
                            Jedynie do kanałów HD oraz Religia.tv wymagany jest dekoder DVB-S2.
                            Karty Smart HD tak jak TNK SD nie są parowane z dekoderem, więc można zakupić nowy dekoder na własną rękę. Najtańszy dekoder DVB-S2 z czytnikiem CONAX to koszt 150-200 zł. Jeśli posiadamy TV z wejściem HDMI naprawdę warto pozbyć się starego dekodera, gdyż złącze SCART obniża jakość obrazu. Używając HDMI sygnał cały czas jest cyfrowy i nawet obraz na kanałach SD wygląda lepiej.

Komentarz

napisał(a) liki Zobacz post
                              Jeśli posiadamy TV z wejściem HDMI naprawdę warto pozbyć się starego dekodera, gdyż złącze SCART obniża jakość obrazu.
                              Złącze SCART nie obniża jakości obrazu. To telewizor (ze złączem HDMI) ją obniża, bo jest cyfrowy, a sygnał ze złącza SCART jest analogowy. Dla ekranu kineskopowego taki sygnał jest "w sam raz" i kanały SD prezentują się znakomicie

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+