Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy tą karte da sie uruchomic?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy tą karte da sie uruchomic?

Witam mam taką starą karte nigdy nie używaną tnk. Numer jej to <ciach>
    Czy da sie ją uruchomic? Zmigrowac czy jak to tam sie nazywa?
    Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2018-10-08, 20:50.

W tej kwestii musisz skontaktować się z infolinią telewizji na kratę pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Panie Damianie a myśli Pan, że chciałoby mi sie logowac tutaj. Zakladac nowe haslo itd. ?
      Oczywistą oczywistością jest, że próbowałem dzwonić na tą infolinie na której nikt nie odbiera. Jedynym miejscem gdzie można nawiązać kontakt z NC plus jest ta strona
      P.S. może dożyje dnia kiedy jakis rzecznik praw konsumenta zacznie nakładać kary za brak kontaktu na włascicieli takich infolini.

Komentarz

ricken, aby udzielić Ci odpowiedzi musimy sprawdzić konto. Na forum nie mamay takich możliwości. Konieczny jest Twój kontakt z infolinią telewizji na kratę pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
        pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+