Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK SD stare zasady nie działa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK SD stare zasady nie działa

Proszę o odświeżenie karty TNK SD stare zasady karta ma uprawnienia do 30.09.2016 a mimo tego przestała działać

Witam czy doradcy są w stanie mi udzielić pomocy czy 3 email wysłany a kanałów darmowych dalej brak płatne sie pojawiły a tamte nie .

Komentarz

@ marjaw uprawnienia zostały wysłane. Jeśli po upływie 24 godzin problem będzie nadal występował, proszę o ponowny kontakt.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Wczoraj ponownie zablokowano wszystkie kanały...proszę o wysłanie uprawnień E-mail wysłany do doradcy

Komentarz

@ rodman uprawnienia zostały wysłane. Jeśli po upływie 24 godzin problem będzie nadal występował, proszę o ponowny kontakt.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

wyskakuje mi komunikat Empty Response

teraz sie udalo:
            Proszę o przesłanie uprawnień na kartę TNK SD - nr podany w mailu.
            Tym razem w w temacie wiadomości eMaila przeslalem nickia

Komentarz

znów wyskakuje mi Empty Response

ale ten Post mogę edytować i tu wkleic:

Wauuu,

odpowiedz na eMaila b. szybka i konkretnie zrobione co trzeba.
              To kolosalna różnica jeżeli chce się porównywać pracowników salonu nc+!
              Jestem pozytywnie zszokowany,
              w salonach nc+ (można powiedzieć) ze dotychczas bylem wręcz ignorowany!

Podziękowania dla @ Monika.W_nc+

Komentarz

Komentarz

znow Empty

i edycja:
                  Mam jeszcze jedno pytanie,

Karta jest dotychczas aktywowana w dekoderze Opticum HD 9600 mini.

W dekoderze ktorym (Gigablue Quad Plus) dotychczas uzywalem TNK Karty tracily sie Uprawnienia Pomimo porawnego dzialania CONAX-u.

Czy od niedawna Karta jest powiazana tylko z tym dekoderem w ktorym karta jest zaaktywowana?

Komentarz

@ Monika.W_nc+ Dzieki, zajasnialo juz ok. 13-ej

Komentarz

witam moja karta też przestała działac proszę o pomoc do kogo wysłać e-mail

Komentarz

montek5,

w celu nadania uprawnień na kartę, proszę o kontakt z BOK Telewizji na kartę. Konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+