Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów TNK SD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• jotpe50
    założył(a) wątek Brak kanałów TNK SD

Brak kanałów TNK SD

Proszę o wysłanie uprawnień , dane wysłałem na mail . Dziękuję

• nerv2015
    replied
    znowu nie działa TNK SD! Powinno działać do końca miesiąca wg regulaminu. Żeby co chwilę pisać/dzwonić to jest coś nie halo.

Leave a comment:

• martinn83
    replied
    witam po raz kolejny przestaly dzialac wszystkie programy wy se jaja robicie co 2 tygodnie brak programow do tego przyszedl mi mail ze musze zadzwonic do bok i przez mail juz sie nie da nie mam zamiaru tam dzwonic po raz kolejny po ostatnim telefonie stwierdzam ze takiego chamstwa to ja w zadnym boku nie slyszalem zamiast udzielic pomocy to na sile jakis pajac chcial mi wcisnac dekoder to jest zenada juz nie bede wspominal o jeg pogardliwym tonie chyba czas zmienic telewizje nie mam zamiaru co tydzien widziec na ekranie brak programow dziekuje nie pozdrawiam!!!

Leave a comment:

• anetusia35
    replied
    prosze o uprawnienia dane w e-mailu wyslane

Leave a comment:

• Monika.W_nc+
    replied
    @ Thomson26 w celu nadania uprawnień do karty proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Telewizji na kartę pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Konsultanci spółki Cyfrowy Dom dostępni są 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Leave a comment:

• Thomson26
    replied
    Troszę o wysłanie uprawnień, e-mail z numerem karty został wysłany. Dziękuję .

Leave a comment:

• polak66
    replied
    Dzeonilem isie dodzwonilem iczekam juz 7 godzin na zalaczenie mojej karty tnk -sd ,i nic!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    polak66

odpowiedź została przesłana na wskazany adres e-mail.

Leave a comment:

• polak66
    replied
    Co zrobic zeby na tej samej karcie (TNK-sd), po31.10.2016.ogladac Tvn Tvn7 itd. Posiadam dekoder Opticu HD.

Leave a comment:

• polak66
    replied

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Wczoraj dostałam maila, że teraz trzeba tylko dzwonić. Nie odblokowują już poprzez mail.

Leave a comment:

• radekp
    replied

Leave a comment:

• jola90
    replied
    prosze o przeslanie uprawnien gdyz znow kanały mi zgasły, przesylam nr karty mailem

Leave a comment:

• gerto
    replied
    Dzięki Michał_nc+, kanały zaświeciły.

Leave a comment:

• Michał_nc+
    replied
    gerto,

uprawnienia przesłane, jak i wiadomość do Ciebie.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+