Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aktywna karta a brak dostepu do kanłów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zkzjaro1988
    założył(a) wątek aktywna karta a brak dostepu do kanłów

aktywna karta a brak dostepu do kanłów

witam oplacilem karte tnk a mam ciagle brak dostepu do kanałow

• Luki555
    replied
    Jeżeli nie masz dostępu do kanałów to wejdź na strone nc+ tam są oferty na kartę i jest podany nr telefonu na który się dzwoni, żeby wysłali uprawnienia albo jest inny nr na który wysyła się smsa z nr karty.

Leave a comment:

• justyna87
    replied
    mam podobny problem otuż w niedziele mi wszysko dzialalo . w poniedziałek zialało mi tvp 2 i polonia gdy wziełam ma szukanie kanaów z nc+ na karte to zadnego nie znalazło i z naziemnej tak samo . juz nie wiem co robić poradzie

Leave a comment:

• Basia12
    replied
    Witam, Udalo Wam sie rozwiazac problem? Mam to samo.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Zapomnijcie. NC+ wyłącza uprawnienia na dublach SD kanałów dostępnych w HD i podejrzewam, że wersje SD takich kanałów znikną z satelity po wyłączeniu TNK SD z końcem października.

Leave a comment:

• amnezia87
    replied
    Witam ,rowniez mam ten sam problem zanik wszystkich programow w przeciagu tygodnia,mail wyslany czekam na pomoc

Leave a comment:

• WoKa
    replied
    Od ponad tygodnia znikaly mi programy...1...2...polsat..tvn itd...wszystkie SD. Kanaly HD dzialaja jak jest pogoda....a SD prawie zawsze. Niestety takie mam mozliwosci ustawienia anteny. Wyslalem juz maila z zapytaniem do doradcy wiec...czekam na uprawnienia. Karta oplacona do konca roku.

Leave a comment:

• Luxor_M1
    replied
    Brak Polsatu i TVN

Witam,
    Z tego co wyczytałem to potrzebuje uprawnienia, czy jest ktos w stanie mi pomóc?

pozdrawiam

Leave a comment:

• Luxor_M1
    replied
    Brak programów

Witam,
    W jaki sposób zauktalizować listę transponderów?
    pozdrawiam

Leave a comment:

• nOlsbit
    replied
    Witam.

Moduł CI nie wpływa na listę kanałów. Jego zadaniem jest rozkodowanie sygnałów przekazywanych przez tuner satelitarny (w odbiorniku TV-SAT lub odpowiednio wyposażonym telewizorze). Skanowanie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów np. z powodu nieaktualnej listy transponderów satelitarnych. Ale metody tworzenia listy kanałów zależą od typu odbiornika TV-SAT.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Leave a comment:

• Luxor_M1
    replied
    Brak Polsatu i Tvn

Witam,
    Od tygodnia jestem nowym uzytkownikiem NC+ na karte z modułem CI. Po skanowaniu na liście programów brakuje polsatu i tvn-ów.
    Ustawienia anteny:
    Siła 100%
    Jakość 70%

Po kilkukrotnych konsultacjach telefonicznych żadnych efektów.
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• geno105
    replied
    brak programów

Bardzo szybka odpowiedż od Doradcy Nc+.Dziękuję .Jaki będzie efekt ? .Podzielę się z Wami>

Leave a comment:

• geno105
    replied
    brak programów

jak można świętować z wami jak nie dbacie nawet o nowego klienta ,2 dzień i już mam dość ani programów ,ani dodzwonić się do was.wstyd!!!

Leave a comment:

• geno105
    replied
    brak kanałów

Wczoraj aktywowałem TV NC+ na kartę i do chwili obecnej nie mam dostępu do większości kanałów np; TVN,TVN 7,TVN24,Canal +itd itd mój nómer karty; xxxxxxxxxxxx .Proszę o pomoc.

Geno 105
    Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-04-07, 18:27. Powód: dane

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @K-ów
    Napisz do nas @ na skrzynkę Doradca.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+