Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aktywna karta a brak dostepu do kanłów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Od ponad tygodnia znikaly mi programy...1...2...polsat..tvn itd...wszystkie SD. Kanaly HD dzialaja jak jest pogoda....a SD prawie zawsze. Niestety takie mam mozliwosci ustawienia anteny. Wyslalem juz maila z zapytaniem do doradcy wiec...czekam na uprawnienia. Karta oplacona do konca roku.

Komentarz

Witam ,rowniez mam ten sam problem zanik wszystkich programow w przeciagu tygodnia,mail wyslany czekam na pomoc

Komentarz

Zapomnijcie. NC+ wyłącza uprawnienia na dublach SD kanałów dostępnych w HD i podejrzewam, że wersje SD takich kanałów znikną z satelity po wyłączeniu TNK SD z końcem października.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Witam, Udalo Wam sie rozwiazac problem? Mam to samo.

Komentarz

mam podobny problem otuż w niedziele mi wszysko dzialalo . w poniedziałek zialało mi tvp 2 i polonia gdy wziełam ma szukanie kanaów z nc+ na karte to zadnego nie znalazło i z naziemnej tak samo . juz nie wiem co robić poradzie

Komentarz

Jeżeli nie masz dostępu do kanałów to wejdź na strone nc+ tam są oferty na kartę i jest podany nr telefonu na który się dzwoni, żeby wysłali uprawnienia albo jest inny nr na który wysyła się smsa z nr karty.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+